Cyber Marian u turboKRZYCHA!

Cyber Marian u turboKRZYCHA!

Chyba każde z nas chociaż raz w życiu grało w piłkę nożną. Jedni wytrwale trenują, a inni grają sporadycznie, traktując tą grę jako miły sposób na spędzenie wolnego czasu. Z tego powodu niektórzy grają lepiej, a niektórzy gorzej. Byliście kiedyś ciekawi do jakiego grona zalicza się Cyber Marian?


Jeśli tak to odpowiedź znajdziecie w najnowszym odcinku turboKRZYCHA. Możemy w nim się dowiedzieć między innymi tego jaką reprezentacją w FIFĘ najbardziej lubi grać Cyber Marian, kiedy ostatnio grał w piłkę nożną i zobaczyć kilka ładnych bramek i kiksów w jego wykonaniu.Na koniec odcinka Marian poprosił Krzycha, żeby następnym razem zaprosił Martina Stankiewicza. Do obejrzenia tego materiału, zaprosił również w swoim ostatnim CYBER INFO, które możecie zobaczyć tutaj:Co myślicie o piłkarskich umiejętnościach Mariana? Kogo chcielibyście zobaczyć w następnym turboKRZYCHU? Napiszcie w komentarzach!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?