Tak powstają wielkie produkcje Cyber Mariana

Tak powstają wielkie produkcje Cyber Mariana

YouTube kojarzy nam się zazwyczaj z prostymi i bardzo amatorskimi produkcjami, gdzie dany twórca po prostu stawia kamerę i zaczyna do niej mówić. Jednak nie zawsze tak jest, a w serwisie pojawia się wiele profesjonalnie wykonanych i zmontowanych materiałów. Mowa tutaj m.in. o teledyskach Cyber Mariana, który objaśnił nam dzisiaj jak wygląda praca nad jego produkcjami!
Zapewne wiele razy oglądając któryś z materiałów Cyber Mariana zastanawialiście się w jaki sposób dany efekt czy widowiskowa scena akcji została zrobiona. Jednak mało kto myśli o tym, iż mimo, że ujęcie trwało ułamek sekundy, ludzie pracujący nad nim przesiedzieli prawdopodobnie multum godzin, tylko po to, by uzyskać zadowalający i przede wszystkim cieszący oko widza obraz.

W najnowszym teledysku Mariana - "Miro Maro", trwającym prawie 4 minuty, pojawiło się kilka na prawdę imponujących scen. Normalnie, wszyscy cały czas zastanawialiby się jak to zostało stworzone, lecz twórca postanowił po raz pierwszy na swoim kanale, pokazać publiczności jak to wszystko się robi oraz ile czasu tak na prawdę ekipa musiała poświęcić, by uzyskać finalną wersję.

Wraz z Randallem, twórcy odpowiedzieli w formie obszernej relacji z 17-stu godzin planu filmowego i trzech dni montażu, na wyżej wspomniane pytania. Zostały pokazane wszystkie próby kaskaderskie, backstage poza kadrem oraz streszczenie wielogodzinnej pracy Randalla nad efektami specjalnymi.To wszystko robi bardzo duże wrażenie i z pewnością każdy zainteresowany powinien usiąść i zobaczyć na własne oczy, co tak na prawdę dzieje się poza kamerami...

Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl