Cyber Marian parodiuje

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Cyber Marian Znany jest z parodii filmów, serii "Ukryty Polski MEGAMIX" i "Suchary". Jego produkcje są realizowane na bardzo wysokim poziomie, za co twórca zdobywa ogromny szacunek wśród widzów. Dzisiaj Marian zaskoczył wszystkich. Nagrał parodię jednej z najpopularniejszych ostatnio piosenek - Plecaka Young Multiego.


W ostatnim czasie często słyszymy o tym, że kolejni YouTuberzy wzięli się za tworzenie muzyki. Najgłośniej w tej sprawie było o Multim i Czuuxie. Pierwszy z nich zdobył ogromną popularność, miliony wyświetleń i wiele łapek w górę. O sukcesie Multiego świadczy fakt, że płyta, którą wydał w ostatnim czasie, kilka dni temu zdobyła pierwsze miejsce na liście OLIS! Czuux natomiast spotkał się niestety z ogromnym hejtem w swoim kierunku. Główne oskarżenia dotyczyły kopiowania od Young Multiego.

Tutaj możecie posłuchać "Plecaka" Young Multiego:

Działalność Multiego wywarła ogromny wpływ na polski YouTube. Powstało wiele przeróbek i parodii jego utworów. Dzisiaj pojawiła się następna, tym razem stworzona przez bardzo znanego twórcę - Cyber Mariana. Przeróbka dotyczy utworu "Plecak", który w wykonaniu Young Multiego ma w tym momencie prawie 23 miliony wyświetleń i 350 tysięcy łapek w górę.

Parodii od Cyber Mariana posłuchacie tutaj:

W tworzeniu przeróbki pomagali różni YouTuberzy - Na Pełnej oraz Jack Gadovsky. Wystąpili oni również razem z Marianem w teledysku "Worka". Mimo że od premiery "Plecaka" minęło już trochę czasu, to parodia nie została udostępniona tak późno bez powodu. Nawiązuje ona do nadchodzących  świąt Bożego Narodzenia. Marian w teledysku przebrany jest za mikołaja, a pozostali twórcy występują jako elfy.

Tutaj możecie posłuchać innej świątecznej piosenki Mariana:


Już po godzinie od publikacji parodia ma ponad 20 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące łapek w górę. Po komentarzach widzów wywnioskować można, że "Worek" bardzo się im podoba.

Marian przy tworzeniu parodii wykazał się ogromną kreatywnością i poczuciem humoru. Z pewnością utwór stanie się wkrótce kolejnym hitem tak jak pozostałe przeróbki YouTubera. Mamy nadzieję, że Marian jeszcze niejednokrotnie zaskoczy nas tego typu przeróbką popularnej piosenki.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.