Cyber Marian parodiuje

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Cyber Marian Znany jest z parodii filmów, serii "Ukryty Polski MEGAMIX" i "Suchary". Jego produkcje są realizowane na bardzo wysokim poziomie, za co twórca zdobywa ogromny szacunek wśród widzów. Dzisiaj Marian zaskoczył wszystkich. Nagrał parodię jednej z najpopularniejszych ostatnio piosenek - Plecaka Young Multiego.


W ostatnim czasie często słyszymy o tym, że kolejni YouTuberzy wzięli się za tworzenie muzyki. Najgłośniej w tej sprawie było o Multim i Czuuxie. Pierwszy z nich zdobył ogromną popularność, miliony wyświetleń i wiele łapek w górę. O sukcesie Multiego świadczy fakt, że płyta, którą wydał w ostatnim czasie, kilka dni temu zdobyła pierwsze miejsce na liście OLIS! Czuux natomiast spotkał się niestety z ogromnym hejtem w swoim kierunku. Główne oskarżenia dotyczyły kopiowania od Young Multiego.

Tutaj możecie posłuchać "Plecaka" Young Multiego:

Działalność Multiego wywarła ogromny wpływ na polski YouTube. Powstało wiele przeróbek i parodii jego utworów. Dzisiaj pojawiła się następna, tym razem stworzona przez bardzo znanego twórcę - Cyber Mariana. Przeróbka dotyczy utworu "Plecak", który w wykonaniu Young Multiego ma w tym momencie prawie 23 miliony wyświetleń i 350 tysięcy łapek w górę.

Parodii od Cyber Mariana posłuchacie tutaj:

W tworzeniu przeróbki pomagali różni YouTuberzy - Na Pełnej oraz Jack Gadovsky. Wystąpili oni również razem z Marianem w teledysku "Worka". Mimo że od premiery "Plecaka" minęło już trochę czasu, to parodia nie została udostępniona tak późno bez powodu. Nawiązuje ona do nadchodzących  świąt Bożego Narodzenia. Marian w teledysku przebrany jest za mikołaja, a pozostali twórcy występują jako elfy.

Tutaj możecie posłuchać innej świątecznej piosenki Mariana:


Już po godzinie od publikacji parodia ma ponad 20 tysięcy wyświetleń i 3 tysiące łapek w górę. Po komentarzach widzów wywnioskować można, że "Worek" bardzo się im podoba.

Marian przy tworzeniu parodii wykazał się ogromną kreatywnością i poczuciem humoru. Z pewnością utwór stanie się wkrótce kolejnym hitem tak jak pozostałe przeróbki YouTubera. Mamy nadzieję, że Marian jeszcze niejednokrotnie zaskoczy nas tego typu przeróbką popularnej piosenki.