Cyber Marian ponownie naśladuje polskich YouTuberów

Cyber Marian ponownie naśladuje polskich YouTuberów

Filmy Cyber Mariana cieszą się na YouTube dużą popularnością. Coraz częściej na jego twórczość składają się duże, spektakularne filmowe produkcje czyniąc kanał Mariana bardziej oryginalnym i profesjonalnym. Co jakiś czas pojawiają się jednak bardziej luźne materiały, jak chociażby te, w których twórca naśladuje innych znanych YouTuberów.


Mimo że pierwszy odcinek serii "Jutuberzy w macierzy" ujrzał światło dzienne aż cztery lata temu to od tamtej pory nie pojawiło się ich zbyt wiele. Na czym tak właściwie wspomniana seria polega? Cyber Marian postanowił wybrać tych bardziej lub mniej znanych twórców internetowych i upodobnić się do nich poprzez chociażby podłożenie głosu i poruszanie ustami w ten sam sposób co na oryginalnym nagraniu. Styl ubierania się oraz sceneria otoczenia także ulega zmianie tak, aby jak najbardziej przypominać danego YouTubera. Wróćmy na chwilę pamięcią i spójrzmy jeszcze raz początku tej popularnej serii:Nowe odcinki "Jutuberów w macierzy" pojawiają się rzadko, bo średnio raz na rok, lecz za każdym razem jeśli taki materiał zostanie na YouTube wrzucony to przed ekranami telefonów, czy monitorów zasiada grono widzów Cyber Mariana, aby zobaczyć w jakie role wcielił się tym razem twórca. Na początku każdego wideo wokół przemiany Mariana w innych YouTuberów zarysowuje się pewna otoczka fabularna pokazująca zazwyczaj wciągnięcie go bezpośrednio do internetowego świata. Później następuje wyczekiwane przeobrażenie w przeróżnych twórców. W najnowszym filmie Cyber Marian postanowił wcielić się chociażby w takie osoby jak Boxdel, Gargamel, Generator Frajdy, Malczyńscy, Blowek, Cezary Pazura, Cypis, czy TheNitroZyniak. Jeżeli nie mieliście jeszcze okazji obejrzeć opisanego klipu to zapraszamy Was poniżej:


Na następny film z tej serii będziemy musieli zapewne jeszcze trochę poczekać. Jesteśmy jednak pewni, że w tym czasie na kanał Cyber Mariana zagości masa innych produkcji - nie tylko tych na wielką skalę, lecz także tych, do których przyzwyczaił nas Marian, czyli bardziej humorystycznych.

 

Co sądzicie o nowym odcinku "Jutuberzy w macierzy"? Piszcie w komentarzach!


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.