Cyber Marian i LCHP z piłkarskimi hitami!

Cyber Marian i LCHP z piłkarskimi hitami!

Za nami już kilka dni Mistrzostw Świata w piłce nożnej. Kibice na całym świecie zgromadzeni na stadionach i przed telewizorami bacznie śledzą rozgrywki w fazie grupowej. Nadal jednak nie nadszedł najważniejszy moment dla polskich kibiców - pierwszy mecz biało-czerwonych. By wesprzeć i zagrzać naszą drużynę do walki, na YouTube powstało wiele filmów i piosenek właśnie o tematyce piłki nożnej. Swoje propozycje nieoficjalnego hymnu mistrzostw przygotowali także więksi YouTuberzy!


Cyber Marian - PIŁKA moja KOCHANKA 


Marian to internetowy twórca znany głównie z parodii filmów, Ukrytego Polskiego Megamixu oraz zabawnych piosenek. Niedawno YouTuber nagrał piosenkę "Kamil Leć", która ma być podziękowaniem dla Kamila Stocha za wszystkie jego dotychczasowe i przyszłe osiągnięcia. Teraz Cyber Marian postanowił stworzyć własny nieoficjalny hymn Mistrzostw Świata w Rosji. Jego utwór jest z pewnością doskonałym prezentem dla piłkarzy - pokazuje, że polscy kibice zawsze będą ich wspierać. Gościnnie w utworze wystąpili: Wojtek Szumański oraz Adam Fidusiewicz.

Tekst napisany przez Wojtka w połączeniu ze wspaniałym teledyskiem opowiada o miłości kibica do piłki nożnej. Piosenka ma pokazać, jak ważna jest to sport dla polaków i nieważne co stanie się na Mistrzostwach Świata - i tak będą oni wspierać polską drużynę. Film obecnie ma ponad 50 tysięcy wyświetleń, a wszystkie komentarze, jak i łapki w górę wskazują, iż produkcja bardzo spodobała się widzom. Dostrzegli oni również wspaniały debiut Adama Fidusiewicza i jak twierdzą - chcieliby usłyszeć go jeszcze w przyszłych utworach.

Poniżej możecie posłuchać wspaniałej produkcji Cyber Mariana:

Letni, Chamski Podryw - "BRAMA WSKOCZY"


Utwór chłopaków z kanału "Letni, Chamski Podryw" jest parodią hitu Taconafide - "Tamagotchi". Tekst piosenki opowiada o polskich fanach i ich zapale do kibicowania. YouTuberzy pokazują, że nasi kibice są bardzo wierni swojej drużynie i do utraty sił będą wspierać ich podczas meczu. W piosence pojawiają się również liczne stereotypy o kibicach biało-czerwonych, między innymi zamiłowanie do alkoholu i ogromne zaangażowanie we wspieranie piłkarzy. Twórcy pokazują również istotę sportu i kibicowania - można usłyszeć ją w drugiej zwrotce piosenki - "W kibicowaniu chodzi o to by jednoczyć się, co nie?".

Utwór ma obecnie prawie 600 tysięcy wyświetleń i 35 tysięcy łapek w górę. W komentarzach można znaleźć bardzo dużo pozytywnych opinii o utworze, które jednocześnie mówią, że jest to najlepsza parodia "Tamagotchi" na całym YouTube. Sukces piosenki potwierdza również to, iż aktualnie znajduje się ona na 3 miejscu karty Na Czasie. Wyświetlenia pod filmem stale rosną i bardzo prawdopodobne, że będzie to nowy hit Letniego, Chamskiego Podrywu. Z pewnością zagości on w niejednym domu podczas kibicowania polakom podczas meczów rozgrywanych w Rosji.

Utwór, jak i teledysk możecie zobaczyć tutaj:


Wszystkie tego typu produkcje powstały w jednym celu - zagrzać polaków do walki o tytuł Mistrza Świata w piłce nożnej. Mamy nadzieję, że chociaż w małym stopniu YouTutube'owe dzieła przyczynią się do osiągnięcia tego celu. Nie pozostaje nam nic poza śledzeniem poczynań polski w Rosji oraz oczekiwaniem na kolejne związane z Mistrzostwami hity. Przy okazji przypominamy, że już niedługo będziemy mogli posłuchać Izaka w roli komentatora meczów polski na Mistrzostwach Świata w Rosji - więcej na ten temat znajdziecie tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.