Cyber Marian stworzył własną grę!

Cyber Marian stworzył własną grę!

Cyber Marian to niewątpliwie człowiek wielu talentów. Na swojej artystycznej liście, jako wykonane może odznaczyć tworzenie muzyki, filmów, wierszy, rysunków, a nawet książki. Mimo tego twórca wciąż poszukuje nowych wyzwań, dlatego jako kolejny cel postanowił wydać własną grę.


Jakiś czas temu Cyber Marian podzielił się ze swoimi widzami listą artystycznych osiągnięć, które udało mu się wykonać w ciągu całej jego kariery. Ogłosił wówczas, że szykuje wielką niespodziankę, która dołączy do jego listy. Jak się okazało w 82. odcinku Cyber Info, chodziło o własną grę mobilną, na której pomysł wpadł 3 lata temu. W Cyber Junk (bo tak właśnie się nazywa najnowsza produkcja Mariana) gracz początkowo wciela się w sobowtóra YouTubera, którego zadaniem jest przetrwać jak najdłużej. Oczywiście nie jest to takie proste, gdyż bazę co noc atakują Cyber-Bydlaki, czyli znane nam memy internetowe.Pracę nad tworzeniem gry trwały rok, a już po dwóch pierwszych dniach od wydania ta osiągnęła spory sukces. W tym czasie znalazła się na 3. miejscu w rankingu "Najlepsze gry" Google Play. Ponadto została pobrana już ponad 10 tysięcy razy, ciesząc się opinią 4,6 na 5 gwiazdek. Jak podaje Cyber Marian w rozmowie z Wirtualnemedia.pl, gra będzie stale aktualizowana, a pierwszą aktualizacją będzie polska wersja językowa. Ta nastąpi już jutro. Twórca dodaje również, że z czasem dodawane będą nowe postacie, itemy, a nawet kolejne światy.
Zostałem niezwykle miło zaskoczony, że zaledwie w 48 godzin po publikacji gry niektórzy użytkownicy pobili mój rekord w grze, na który ja zbierałem punkty przez ostatnie dwa tygodnie testowania.

Warto również wspomnieć, że Cyber Marian założył osobny kanał na YouTube, który poświęcony będzie nowo wydanej grze. Publikowane tam będą nie tylko gameplay'e, ale również różnego rodzaju ciekawostki, wskazówki, wyjaśnienia, a nawet prowadzone będą tam live streamy.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.