CS:GO Operation Riptide: oto najciekawsze zmiany w aktualizacji gry

CS:GO Operation Riptide: oto najciekawsze zmiany w aktualizacji gry

Operacja Riptide zawitała dziś do CS:GO. Produkcja doczekała się tym samym wielu zmian, które dotyczą także samej rozgrywki. Mamy nowe mapy, misje, a także prywatne kolejki, które usprawniają grę z bliskimi. Zobaczcie najciekawsze zmiany!


Jedenasta przepustka CS:GO to standardowo już nowe skiny i misje. Graczy zadowolą jednak najbardziej zmiany dotyczące rozgrywki. Jedną z nich jest krótszy matchmaking, który pozwala na rozegranie 16 rund zamiast 30 rund. Nowość jest szczególnie korzystna dla osób, które mają mniej czasu na rozegrani pojedynku rankingowego.

Oprócz tego mamy także możliwość zorganizowania własnego pojedynku w grze. Do tej pory aby go stworzyć, potrzebny był osobny serwer, który wiązał się z dodatkowym wydatkiem. Teraz możemy zaprosić znajomych na mecz za pomocą specjalnego kodu. Kolejna ważna zmiana dotyczy trybu deadmatch. Gracze od dziś mogą wybrać deatmatch drużynowy, każdy z każdym oraz deathmatch klasyczny.Jeśli chodzi o samą rozgrywkę warto odnotować kilka zmian dotyczących broni. Valve zdecydowało się na zmniejszenie obrażeń z Deagle'a, natomiast zwiększenie z M4A1-S przy strzale w korpus. Co jednak najważniejsze, sprawdziły się plotki sprzed kilku tygodniu. Od teraz w CS:GO graczom z naszej drużyn możemy upuścić granaty, co oznacza wiele zmian w podejściu do ekonomii w czasie meczu.

Oprócz tego wiele zmian dokonano także w trybie demolki, gdzie zmniejszono maksymalną liczbę rund do 10 oraz wyłączono możliwość zmiany drużyny w trakcie meczu.

 

Co sądzicie o zmianach najnowszej aktualizacji CS:GO?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.