Nowa operacja w CS:GO!

Nowa operacja w CS:GO!

Counter-Strike: Global Offensive wzbogacił się właśnie o ogromną aktualizację. W jej ramach dodano operację Shattered Web oferującą nową skrzynię, a co za tym idzie - świeże skiny, bronie oraz graffiti.


Ponad dwa lata minęły od debiutu ostatniej operacji Hydra w Counter-Strike: Global Offensive. Valve dosyć niespodziewanie - ku uciesze fanów - ogłosiło premierę nowej przepustki bojowej okrzykniętej Shattered Web. Co kryje się pod tą nazwą?

Warto na początku wspomnieć, że operacja jest płatna i kosztuje 56,99 złotych. Osoby, które zdecydują się na zakup otrzymywać będą każdego tygodnia sześć zleceń. Za ich wykonanie zdobędą specjalne gwiazdki podnoszące poziom żetonu operacji. Zrealizowanie 33 celów poskutkuje zdobyciem srebrnej odznaki, 66 złotej, a 100 - diamentowej.

Przykładowa skórka dodana w ramach Shattered Web l Źródło: Valve


Nie trzeba chyba dodawać, że nowa przepustka bojowa wiąże się z dodaniem unikatowych skórek do broni czy skinów do postaci. Te ostatnie otrzymają również specjalne komendy głosowe, co jeszcze bardziej urozmaici rozgrywkę.

Shattered Web to również zupełnie nowe mapy. W ramach aktualizacji pojawiły się 3 nowe mapy - Lunacy (stacja kosmiczna), Jungle oraz Studio. Ile będzie trwać operacja?

Przykładowe skiny postaci dodane w Shattered Web l Źródło: Valve


Jak możemy wyczytać ze strony Valve, Shattered Web zagości w CS:GO na okres szesnastu tygodni. Jeszcze raz przypominamy, że operację można nabyć za 56,99 zł w TYM miejscu.

Źródło: Valve 

avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.