CSGO Major w Rio de Janeiro przełożony!

CSGO Major w Rio de Janeiro przełożony!

Niestabilna sytuacja związana z epidemią koronawirusa zmusza organizatorów wydarzeń do odwoływania praktycznie każdego z nich. Nie inaczej zdecydowało ESL oraz Valve, podejmując zrozumiałą decyzje o przełożeniu nadchodzącego Majora CS:GO, mającego odbyć się w Rio de Janeiro. 


Turniej, który miał być jednym z dwóch tegorocznych Majorów Counter Strike: Global Offensive, został przełożony na listopad tego roku. Celowo użyłem tutaj słów "miał być" ponieważ wraz z tak drastyczną zmianą terminu, organizatorzy zdecydowali się na zorganizowanie w tym roku tylko jednego z nich. Rekompensatą dla graczy jest dwukrotne zwiększenie puli nagród aż do 2 milionów dolarów.

Powód takiej, a nie innej decyzji, leży rzecz jasna w trosce o bezpieczeństwo organizatorów, publiczności oraz samych graczy. Nowa data turnieju to 19-22 listopada. Jak zapowiadają organizatorzy, zakupione wcześniej bilety utrzymają swoją ważność oraz nie będzie większych problemów z ich zwrotem, jeżeli nowy termin jest dla kogoś problematyczny.

avatar

Aleksander Ciesielski

Jestem studentem Warszawskiej Szkoły Filmowej. Od kilku lat na bieżąco śledzę zarówno polską, jak i zagraniczną scenę YouTube.