Turniej CS:GO na IEM 2017 Katowice - sprawdź kto i kiedy gra! [ROZPISKA]

Turniej CS:GO na IEM 2017 Katowice - sprawdź kto i kiedy gra! [ROZPISKA]

Już w ten weekend w katowickim Spodku odbędą się finały jednego z najważniejszych turniejów w tym roku, czyli Intel Extreme Masters 2017. Z tej okazji zebraliśmy dla Was w jedno miejsce wszystkie informacje na temat najbliższego wydarzenia. Zapraszamy do czytania!


Oto wszystkie drużyny CS:GO, które powalczą na IEM 2017 Katowice Oto wszystkie drużyny CS:GO, które powalczą na IEM 2017 Katowice


Mecze fazy grupowej turnieju IEM 2017 rozpoczynają się już jutro. O wyjście z grupy A powalczy Astralis, OpTic, FaZe, Ninjas in Pyjamas, fnatic oraz Immortals, a pierwszy mecz przewidziany jest na godzinę 11.

csgo_sroda

Polską ekipę zobaczymy dopiero w czwartek. Mecze drużyn z grupy B także zaczną się o 11, a tego dnia będziemy mieli przyjemność zobaczyć Virtus.pro, SK, North, Cloud9, Natus Vincere i Heroic. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia spotkania odbywać się będą w trybie Best of 1, ale wszystko zaplanowane jest w taki sposób, aby każda drużyna miała możliwość zmierzenia się z pozostałą resztą grupy, co w rezultacie pozwoli każdemu teamowi na zagranie aż 5 meczy w fazie grupowej.

czwartek_iem

Na piątek zaplanowane są ćwierćfinały, które jednak w tym roku nie będą odbywały się w sposób, który znamy z poprzednich turniejów. Z każdej grupy wyjdą tylko trzy zespoły - najlepszy z nich zagra od razu w półfinale, ale pozostałe dwa będą musiały powalczyć w ćwierćfinałach. W piątkowych spotkaniach zobaczymy więc tylko 4 ekipy, z których dwie przejdą dalej, a dwie odpadną. Pierwszy mecz odbędzie się o 12:45, a drugi o 16:35.

W sobotę rozpoczną się półfinały, w których zagrają najlepsze teamy fazy grupowej oraz zwycięzcy z ćwierćfinałów. Mecze w tym dniu rozpoczną się 15 minut wcześniej od obydwu piątkowych rozgrywek. Zarówno ćwierćfinały i półfinały będą odbywać się w systemie "Best of 3".

Niedziela będzie ostatnim dniem turnieju IEM 2017 i to właśnie wtedy poznamy zwycięzce głównej nagrody i całego wydarzenia. Finał zaplanowany jest na godzinę 18:15.

finaly_iem

Podczas całego wydarzenia nie zabraknie również innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Jedną z ciekawszych będzie MeetUp, na którym jak zawsze znajdziecie swoich ulubionych YouTuberów. Kto dokładnie pojawi się w Katowicach? O tym poinformujemy was jeszcze dziś w naszym artykule! Oprócz tego, jak już wspominaliśmy już na naszej stronie, wszyscy fani CS:GO w niedziele przed wielkim finałem usłyszą na żywo DJ'a Hardwella, który sam przyznaje, że jest wielkim fanem gamingu. Dodatkowo w hali ICC, która sąsiaduje ze spodkiem będziecie mogli znaleźć stoiska firm takich jak Intel, HP, Sprite czy Play.

 

Widzimy się w ten weekend w Katowicach! Tymczasem sprawdźcie swoją wiedzę o Virtus.pro w tym QUIZIE:avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!