Turniej CS:GO na IEM 2017 Katowice - sprawdź kto i kiedy gra! [ROZPISKA]

Turniej CS:GO na IEM 2017 Katowice - sprawdź kto i kiedy gra! [ROZPISKA]

Już w ten weekend w katowickim Spodku odbędą się finały jednego z najważniejszych turniejów w tym roku, czyli Intel Extreme Masters 2017. Z tej okazji zebraliśmy dla Was w jedno miejsce wszystkie informacje na temat najbliższego wydarzenia. Zapraszamy do czytania!


Oto wszystkie drużyny CS:GO, które powalczą na IEM 2017 Katowice Oto wszystkie drużyny CS:GO, które powalczą na IEM 2017 Katowice


Mecze fazy grupowej turnieju IEM 2017 rozpoczynają się już jutro. O wyjście z grupy A powalczy Astralis, OpTic, FaZe, Ninjas in Pyjamas, fnatic oraz Immortals, a pierwszy mecz przewidziany jest na godzinę 11.

csgo_sroda

Polską ekipę zobaczymy dopiero w czwartek. Mecze drużyn z grupy B także zaczną się o 11, a tego dnia będziemy mieli przyjemność zobaczyć Virtus.pro, SK, North, Cloud9, Natus Vincere i Heroic. Zarówno pierwszego, jak i drugiego dnia spotkania odbywać się będą w trybie Best of 1, ale wszystko zaplanowane jest w taki sposób, aby każda drużyna miała możliwość zmierzenia się z pozostałą resztą grupy, co w rezultacie pozwoli każdemu teamowi na zagranie aż 5 meczy w fazie grupowej.

czwartek_iem

Na piątek zaplanowane są ćwierćfinały, które jednak w tym roku nie będą odbywały się w sposób, który znamy z poprzednich turniejów. Z każdej grupy wyjdą tylko trzy zespoły - najlepszy z nich zagra od razu w półfinale, ale pozostałe dwa będą musiały powalczyć w ćwierćfinałach. W piątkowych spotkaniach zobaczymy więc tylko 4 ekipy, z których dwie przejdą dalej, a dwie odpadną. Pierwszy mecz odbędzie się o 12:45, a drugi o 16:35.

W sobotę rozpoczną się półfinały, w których zagrają najlepsze teamy fazy grupowej oraz zwycięzcy z ćwierćfinałów. Mecze w tym dniu rozpoczną się 15 minut wcześniej od obydwu piątkowych rozgrywek. Zarówno ćwierćfinały i półfinały będą odbywać się w systemie "Best of 3".

Niedziela będzie ostatnim dniem turnieju IEM 2017 i to właśnie wtedy poznamy zwycięzce głównej nagrody i całego wydarzenia. Finał zaplanowany jest na godzinę 18:15.

finaly_iem

Podczas całego wydarzenia nie zabraknie również innych atrakcji przygotowanych przez organizatorów. Jedną z ciekawszych będzie MeetUp, na którym jak zawsze znajdziecie swoich ulubionych YouTuberów. Kto dokładnie pojawi się w Katowicach? O tym poinformujemy was jeszcze dziś w naszym artykule! Oprócz tego, jak już wspominaliśmy już na naszej stronie, wszyscy fani CS:GO w niedziele przed wielkim finałem usłyszą na żywo DJ'a Hardwella, który sam przyznaje, że jest wielkim fanem gamingu. Dodatkowo w hali ICC, która sąsiaduje ze spodkiem będziecie mogli znaleźć stoiska firm takich jak Intel, HP, Sprite czy Play.

 

Widzimy się w ten weekend w Katowicach! Tymczasem sprawdźcie swoją wiedzę o Virtus.pro w tym QUIZIE:avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.