CS:GO oficjalnie z trybem battle royale! Gra będzie darmowa

CS:GO oficjalnie z trybem battle royale! Gra będzie darmowa

To wiadomość z ostatniej chwili! Valve - twórca gry CS:GO, kilka chwil temu oficjalnie ogłosiło wprowadzenie trybu battle royale do swojej produkcji.


Już od kilku dni producent zapowiadał ogłoszenie ważnej informacji. Ta w końcu nadeszła, a mówi ona o wprowadzeniu popularnego trybu battle royale do gry. Będzie bazował on na pojedynkach, w których weźmie udział do osiemnastu graczy. Dostępny będzie zarówno tryb solo, jak i taki dla 2 lub 3-osobowych zespołów. Jak w innych grach typu battle royale, gracz będzie spadał na mapę i brał udział w pojedynkach, zbierając przy tym odpowiedni ekwipunek. Wygrywa ostatnia osoba lub drużyna, która pozostanie na mapie!


Przy okazji tego wielkiego ogłoszenia, Valve wprowadziło także nową skrzynkę ze skinami. W niej znajdziemy m.in. karabin AK-47 Asimovi.

Na sam koniec prawdopodobnie najważniejsza informacja, z której ucieszą się szczególnie osoby, które nie zakupiły wcześniej gry. Counter-Strike: Global Offensive przechodzi na model free to play! Gra będzie zatem darmowa, a każdy użytkownik będzie mógł przypisać ją do swojego konta Steam. Cieszycie się z wprowadzonych zmian?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.