Nowa aktualizacja CS:GO z ważnymi zmianami w grze!

Nowa aktualizacja CS:GO z ważnymi zmianami w grze!

Dzisiejszej nocy pojawiła się najnowsza aktualizacja CS:GO, co oznacza, że w grze pojawiły się kolejne zmiany oraz nowości. Tym razem metamorfozę przeszły między innymi ekonomia w grze czy cena niektórych broni. 


Aktualizacje CS:GO nie są dla nikogo niczym nowym, jednak niektóre z nich mogą nieść za sobą spore zmiany. Tym razem jedna z ważniejszych to zmiana dotycząca ekonomii w grze. Od teraz za pierwszą przegraną rundę drużyna otrzyma po $1900 - a nie $1400 jak do tej pory. Oznacza to, że zawodnicy będą w stanie szybciej zagrać z pełnym wyposażeniem, co może znacząco wpłynąć na aktualną sytuację w meczu.Oprócz tego, nastąpiła także zamiana w puli map. Z trybu "Competitive Matchmaking" usunięta została mapa Canals, a dodano natomiast Austrie. Zmodyfikowane zostały również ceny niektórych broni, a dokładniej SG553 oraz AUG'a. Pierwsza kosztuje teraz $2750, a druga  $3150.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.