Cracow Game Days 2017 już w ten weekend!

Cracow Game Days 2017 już w ten weekend!

Już w ten weekend odbędzie się pierwsza edycja targów Cracow Game Days 2017, które są kolejnym ważnym wydarzeniem dla wszystkich fanów gamingu oraz najnowszej technologi. Wśród atrakcji każdy znajdzie coś dla siebie, a jest z czego wybierać. 
12-tego i 13-tego sierpnia zobaczymy w Krakowie wielu interesujących wystawców, którzy na swoich stanowiskach pokażą najlepsze sprzęty i podzielą się z wszystkimi najciekawszymi nowinkami technologicznymi.Na wydarzeniu pojawią się miedzy innymi strefy takich firm jak Komputronik czy MSI Gaming. Na stoisku MSI odbędzie się otwarty turniej League of Legends ze wspaniałymi nagrodami, a dodatkowo będziemy mogli także zobaczyć strefę gier CENEGA, w której będzie można znaleźć znane wszystkim dobrze tytuły. Nie zabraknie również strefy Free-2-Play oraz konsoli Xbox. Na głównej scenie wydarzenia zobaczymy przedpremierowe pokazy gier, a jednym z głównych punktów imprezy będą oficjalne Mistrzostwa Polski w Pro Evolution Soccer 2017 organizowane na stoisku Techland.

Kolejną atrakcją, która na pewno zainteresuje wszystkich fanów polskiej sceny YouTube jest możliwość spotkania nawet kilkudziesięciu popularnych twórców internetowych, takich jak Gargamel, Ahus, Generator Frajdy, Fanggotten, Unboxall, Kaluch, Agnieszka Grzelak czy wielu innych. Na miejscu odbędzie się bowiem meetYT, który dodatkowo odwiedzą w tym roku m.in. gwiazdy Musical.ly. Bilety na na to wydarzenie znajdziecie tutaj.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.