Codzienne odcinki z H1Z1 na kanale Izaka!

Codzienne odcinki z H1Z1 na kanale Izaka!

Ostatnio Izak bardzo wkręcił się w H1Z1, czyli popularną grę z gatunku survival, którą już kilkukrotnie mieliśmy okazję oglądać na jego streamach.  Od dzisiaj jednak H1Z1 zobaczymy również na jego kanale. Mimo swojego wyjazdu do Los Angeles, Piotrek nie zapomniał o swoich widzach i codziennie o godzinie 16 każdy z nas będzie mógł oglądać Izaka grającego w trybie Battle Royale.


Pierwszy odcinek z gry pojawił się na kanale Piotrka tydzień temu, w formie luźnej rozgrywki, gdzie Izak testował grę i się z nią zapoznawał.  Mimo jednodniowej znajomości produkcji Izakowi udało się wygrać i zostać tytułowym "King of the kill".  Warto wspomnieć, że większość materiałów z gry nagrywanych jest wraz ze streamerem - Lehem.Nowa seria pojawiła się na kanale Izaka dzięki licznym wiadomościom od widzów, którym pojedyncze filmy i streamy z gry bardzo przypadły do gustu. Pomimo, iż nowe materiały z H1Z1 swoimi statystykami nadal nie pobijają materiałów z CS:GO, to widać, że nagrywanie gier survivalowych dostarcza Izakowi tyle samo emocji i zabawy, jak materiały z CS'a, które są wizytówką Piotra. Dodatkowo Izak gwarantuje nam, że  podczas oglądania będziemy bawić się równie dobrze jak on!


Sprawdźcie sami, jak radzi sobie Izak:
Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.