Powrót na Coachella z YouTuberkami i blogerkami!

Powrót na Coachella z YouTuberkami i blogerkami!

Od ostatniej edycji kultowego festiwalu Coachella minęły już dwa tygodnie. Niektórzy jednak wciąż żyją wspomnieniami i dopiero teraz dzielą się z fanami tym co udało im się podczas wydarzenia nagrać czy uchwycić na zdjęciach. Na tegoroczną edycję Coachella wybrała się masa Polaków znanych nam z mass mediów. Sami zobaczcie jakim niesamowitym przeżyciem był festiwal dla kilku z tych osób!
Jeśli jeszcze nie wiecie kto z polskich przedstawicieli pojawił się na tegorocznej edycji imprezy, więcej informacji o tym znajdziecie tutaj. Pisaliśmy dla Was także wcześniej o stylizacjach w jakich nasze szafiarki podbijały festiwal, a więcej na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

 bye bye @coachella 퓀�ᒀ�铀�ᒀ�ᕀ�ᒀ� #coachella #coachella2017 #maffashionLA #festivalstyle


Post udostępniony przez Julia K. (@maffashion_official)


Są jednak rzeczy ważniejsze od samej obecności i wyglądu - przeżycia! Każdy wiąże z Coachella swoje własne intrygujące i niesamowicie piękne wspomnienia. Jedną z takich osób zdecydowanie jest Jessica Mercedes. Dopiero teraz, po dwóch tygodniach od festiwalu na jej kanale YouTube pojawiła się relacja z wyjazdu do Stanów i zdecydowanie warto było poczekać na taki efekt. Jess zawarła w filmie praktycznie wszystkie najbardziej charakterystyczne momenty wyjazdu, w tym siedzenie w hotelu, spacery pięknymi uliczkami LA, kulisy sesji zdjęciowych i sam pobyt na festiwalu oraz masę innych. Nie będziemy zdradzać Wam szczegółów, przekonajcie się sami.Razem z Jessicą na Coachellę wybrali się Ciocia i Wujaszek Liestyle. W czwórkę, ze swoim jeszcze jednym znajomym, zatrzymali się w jednym hotelu i wspólnie spędzili cały wyjazd. Mimo tego, że masę przeżyć Jess i ta dwójka dzielili ze sobą, na kanale ,,Grażyny", w kilku vlogach, znajdziecie masę innych ujęć niż na kanale Mercedes, więc zdecydowanie powinniście zobaczyć jak wyglądały szczególnie przeżycia spod sceny bo jest to coś nie do opisania!Jeśli jednak chcecie zobaczyć jak wyglądała Coachella z perspektywy kogoś jeszcze innego to chcielibyśmy polecić Wam vlogi Agnieszki Grzelak i Roxxsaurus. Pierwsza z nich wybrała się do Stanów i na festiwal dzięki współpracy z marką NYX. Wyjazd był dla Agi cudowną możliwością do pokazania swoich umiejętności urodowych i dał jej wielkie pole do popisu jeśli chodzi o makijaż i stylizacje. Oczywiście w jej odczuciu także wiele pozytywnych wrażeń wywarły same koncerty i atmosfera, obejrzyjcie film Agnieszki a przekonacie się jakie były jej wrażenia i przede wszystkim na jakie stylizacje postawiła podczas tego kilkudniowego wyjazdu!Druga z wymienionych przez nas YouTuberek - Roxxsaurus, co prawda mieszka w Anglii, jednakże z pochodzenia jest Polką i chcieliśmy o niej wspomnieć, gdyż jej relacje robią wspaniałe wrażenie. Roxi poza spędzeniem świetnego czasu miała możliwość przeżycia czegoś tak cudownego jak spotkanie ze swoimi ulubionymi aktorami z dzieciństwa. Co prawda powiedziała, że spodziewała się, że to spotkanie przebiegnie troszkę lepiej, ale nadal nie zepsuło to ogółu jej wyjazdu i nie przeszkodziło jej w spędzeniu czasu na Coachella jak najlepiej. Sami zobaczcie relację z perspektywy Roxxsaurus!

Jak podobają Wam się vlogi tych YouTuberek? Chcielibyście kiedyś wybrać się na Coachella?

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.