Co się działo u Mamiko?

Co się działo u Mamiko?

Sporo osób zauważyło ostatnio, że u Weroniki dzieje się coś nie w porządku i faktycznie mieli rację. W swoim ostatnim Q&A YouTuberka odpowiedziała na nurtujące ludzi pytania i między innymi zaspokoiła ich ciekawość w kwestii jej prywatnych problemów. Zobaczcie sami jak Mamiko zareagowała na dociekliwość ludzi.
Masa widzów Mamiko po jej ostatnich filmikach, postach i krótkiej nieobecności w mediach, zaczęła spekulować dlaczego tak się dzieje i czy aby na pewno z Weroniką jest wszystko dobrze. Skoro już wszyscy to zauważyli, sama YouTuberka postanowiła po krótce wypowiedzieć się na ten temat i zaznaczyć swoją opinię jeśli chodzi o ,,troskliwą" dociekliwość widzów w ostatnim filmie w formie Q&A, który pojawił się wczoraj na jej kanale.

 Grubassssski kochają jeść A ty co lubisz?


Post udostępniony przez Weronika Heck (@mamikoyoko)


Mamiko przyznała, że przechodziła w tamtym momencie trudny okres w życiu, który był związany z jej byłym chłopakiem, więc potrzebowała uporać się z tym sama i zacząć życie od nowa. Jednak, YouTuberkę zaczęła irytować inna sprawa. Nie same pytania o to czy wszystko u niej w porządku, ale ingerencja widzów w jej życie miłosne i swatanie jej na siłę z kim tylko to możliwe za każdym razem kiedy jakiś facet pojawi się w jej mediach społecznościowych, na przykład usilne parowanie jej z jej trenerem. Mamiko zaznaczyła, że to jest tylko i wyłącznie jej sprawa czy w ogóle z kimkolwiek się w danej chwili umawia i że jeśli taka sytuacja zaistnieje to poinformuje o tym widzów z własnej woli, a nie zrobi tego w momencie kiedy inni zaczną naciskać na nią pytaniami i spekulacjami. Tym samym Mamiko zaznaczyła, że YouTuberzy czy wszyscy celebryci, ludzie z mediów itp. nie są robotami i mają swoje życia prywatne i jej zdaniem każdy kto szanuje ich twórczość powinien to zrozumieć. Sami zobaczcie jakie stanowisko objęła w tej sprawie Mamiko.


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.