Co nowego u Honoraty Skarbek?

Co nowego u Honoraty Skarbek?

Na bank wiele z Was dobrze zna Honoratę Honey Skarbek. Jeśli nie śledzicie jej bloga i profili na portalach społecznościowych to zapewne kojarzycie ją z przeróżnych innych mediów czy z telewizji. Dziewczyna oprócz tego, że działa w internecie jest także wokalistką, co oczywiście, w jej wypadku nie zmienia faktu, że na co dzień prowadzi życie zwyczajnej dwudziestoparolatki. Sporo się ostatnio wydarzyło u naszej znanej piosenkarki-blogerki. Chcecie wiedzieć o czym takim opowiedziała swoim obserwatorom na Snapchat (@honkabiedronka)?


Życie cały czas zaskakuje Honoratę. Jako, że ma niesamowicie przyjemną pracę może spędzić dużo czasu koncentrując się na doskonaleniu samej siebie i wciąż jest w stałym ruchu. Niedawno pojawiły się pierwsze informacje o przeprowadzce Honki. Dziewczyna powiedziała, że kupiła dwa mieszkania. Jedno będzie oddane do jej użytku dosłownie za kilka miesięcy, a drugie dopiero w przyszłym roku. Tak czy inaczej udało jej się uzyskać już oba akty notarialne i jest niesamowicie z tego faktu zadowolona. Póki co jednak Honey musi się w pewnym stopniu męczyć w swoim aktualnym mieszkaniu, bo sąsiedzi ,,nękają ją" remontami. Mimo wszystko blogerka powiedziała, że już tak przywykła do tych hałasów, że w zasadzie nie wyobraża sobie bez nich życia.

 Miłej niedzieli Kochani ❤️ / Dużo nowości na #snapchat 👻 honkabiedronka 👻


Post udostępniony przez Honorata Skarbek (@honkabiedronka)


Kolejną sprawą o której Honorata się wypowiedziała jest operacja powiększenia ust, którą miała przejść w zeszłym tygodniu. Dziewczyna oznajmiła, że po głębszym przemyśleniu sprawy zrezygnowała z operacji. Dlaczego? A no dlatego, że po prostu przeraża ją to, jak niektóre dziewczyny po jakimś czasie nie widzą granicy między zdrowym wyglądem a sztucznością, i potrafią się zapędzić w naprawdę zbyt mocne przesadzanie z operacjami. Honey akceptuje siebie jaką jest, mimo wad i za to wielki szacunek dla niej. Z resztą powiedziała, że jak do tej pory zarzucone jej zostały już wszystkie możliwe operacje plastyczne, gdzie w praktyce nie przeszła ani jednej, także nawet jej to schlebia, że ludzie uznają jej naturalny wygląd za poprawiony.

To w wielkim skrócie o tym co nowego słychać u Honoraty Skarbek. Dajcie nam znać czy podobają Wam się takie szybkie podsumowania typu "co nowego u"!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.