Co dalej z Ekipą Friza? Wujek Łuki dzieli się planami spółki

Co dalej z Ekipą Friza? Wujek Łuki dzieli się planami spółki

W ostatnich tygodniach nad Ekipą Friza zgromadziły się czarne chmury. Dużo mówi się o jej możliwym rozpadzie i choć ekipowicze niewiele o tym  mówią, Wujek Łuki postanowił właśnie uspokoić nieco nastroje widzów oraz inwestorów dzieląc się planami spółki EKIPA HOLDING. 


O planach i aktualnej strategii Ekipy dowiedzieliśmy się za pośrednictwem posta zamieszczonego przez Łukasza "Wujka Łukiego" Wojtycę na Twitterze. W komunikacie, Łukasz zdradził, że wraz z Ekipą pracują obecnie nad produktami z branży spożywczej oraz cały czas pracują nad serialem, budowanym na podstawie stworzonego uniwersum. Według twórcy, Ekipa jest w kontakcie z poważnymi firmami, a sama Ekipa gościła na branżowych festiwalach.

Oprócz tego, dowiedzieliśmy się ciekawych kwestii, które szczególnie zainteresują widzów czekających na nowe odcinki od Friza. Wujek Łuki napisał, że Karol obecnie skupia się na rozwoju projektu GENZIE, a w planach jest także 2. edycja "Twoje 5 Minut" oraz pewien "nowy program", który ujrzy światło dzienne już "za chwilę".

 Oprócz powyższego ogłoszenia, EKIPA HOLDING podała, że w ramach swojej strategii, w planach ma poszerzenie oferty produktowej i budowę sieci sprzedaży stacjonarnej. Przypomnijmy, że na ten moment EKIPA posiada tylko jeden taki sklep, który znajduj się na terenie Energylandii.

 

Co uważacie o planach Ekipy? Czekacie na nowe ogłoszenia od Friza i spółki?


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.