Co czeka nas na Netflixie jeszcze w 2018 roku?

Co czeka nas na Netflixie jeszcze w 2018 roku?

Fani produkcji pojawiających się na Netflixie w najbliższym czasie będą mieli możliwość dodania do swoich list zupełnie nowych seriali. Do końca 2018 roku serwis planuje udostępnić kilka naprawdę ciekawych i interesujących tytułów. Sprawdźcie, co przygotował dla nas netflix!


Już za kilka dni światło dzienne ujrzy kolejny sezon serialu "Marvel: Daredevil". Jeden z najlepiej nakręconych seriali superbohaterskich powraca wraz z 3 sezonem, który na Netflixie pojawi się już 19 października.


Kolejny ciekawy tytuł na platformie zadebiutuje 26 października. "Chilling Adventures of Sabrina" opowiada historię nastolatki, która w połowie jest wiedźmą, a w połowie człowiekiem. Za oryginalny serial Netflixa odpowiedzialni są twórcy popularnego "Riverdale".


Listopad rozpocznie się premierą ostatniego sezonu "House of Cards". W szóstym sezonie po raz ostatni będziemy mieli okazje przyglądać się poczynaniom dobrze znanych nam bohaterów. Co tym razem przygotował dla nas Netflix? Odpowiedź na to pytanie poznamy już 2 listopada.


Historia Pablo Escobara dobiegła końca już jakiś czas temu, jednak producenci serialu opartego na historii kolumbijskiego barona narkotykowego postanowili rozwinąć jedną z pobocznych opowieści. Właśnie tak powstał "Narcos: Mexico", który w serwisie pojawi się 16 listopada.


Pod koniec listopada zadebiutuje także pierwszy polski serial! Polityczno-społeczny thriller zatytułowany "1983" pojawi się 30 listopada. Oczekiwania wobec produkcji są wysokie, a wszyscy już zastanawiają się, czy tytuł ma szansę osiągnąć sukces także za granicą.

avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.