Club Penguin Online z ogromną aktualizacją!

Club Penguin Online z ogromną aktualizacją!

W 2017 roku mieliśmy do czynienia z zamknięciem serwerów gry Club Penguin, która dla wielu była symbolem dzieciństwa. Mamy dla Was dobrą wiadomość - nieoficjalna wersja produkcji nadal istnieje i co więcej, przeżywa istne oblężenie.


Pod koniec 2017 roku, zespół programistów postanowił zabrać się za odtworzenie oryginalnego Club Penguin. Projekt został nazwany Club Penguin Online i szybko zdobył popularność. Tytuł jest nieustannie rozwijany.

Od kilku dni o grze jest jednak nadzwyczaj głośno. Dlaczego? Twórcy ogłosili bowiem, że planowane jest wprowadzenie licznych nowości, które mają niejako odmienić produkcję i rozpocząć "nową erę" Club Penguin Online. Nie wiadomo konkretnie o co chodzi - na razie doczekaliśmy się jedynie przeprojektowania głównej strony. Przeczuwam jednak, że deweloperzy chcą odejść od wtyczki Flash, która już niedługo przestanie być wspierana.Na potwierdzenie rosnącej popularności gry poinformowano, że na serwerach znajduje się 6 milionów zarejestrowanych użytkowników. Wszystkie światy są z kolei niemalże cały czas w pełni zapełnione. Robi wrażenie.Dlatego też jest to idealny moment do powrotu dla wszystkich osób, które darzą Club Penguin sentymentem. Zanurzenie się w oceanie nostalgii jest zawsze miłym uczuciem. Oficjalną stronę gry znajdziecie TUTAJ.

 

Zamierzacie powrócić do Club Penguin? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.