"Ciekawość" - kolejny, wielki projekt Krzysztofa Gonciarza

Każda podroż Krzysztofa Gonciarza to narodziny nowych, świetnych projektów filmowych poruszających zazwyczaj kwestie dotyczące każdego człowieka bez wyjątku. Nie inaczej było z wyprawą do Chin, kiedy to we współpracy z poznańską uczelnią nagrał film traktujący o zwykłej, ludzkiej ciekawości.


Dosłownie kilka dni temu zakończył się wyjazd Krzysztofa Gonciarza do Chin, gdzie wraz z Weroniką Truszczyńską zwiedził Szanghaj. Całą wycieczkę śledzić mogliśmy oczywiście dzięki publikowanym codziennie filmom w serwisie YouTube. Mogliśmy na nich zobaczyć głównie jak kulturowo różni się tamta część świata od naszej, europejskiej chociażby w aspekcie gastronomicznym czy architektonicznym.

Podróż do Chin była także świetną okazją do zrealizowania pewnego większego projektu wraz z poznańską niepubliczną uczelnią wyższą - Collegium Da Vinci. Najnowszy film nosi nazwę "Ciekawość" i to właśnie jest jego główny temat. Materiał stawia głównie na tytułowe pojęcie i przedstawia je jako sposób na prawdziwe odkrycie siebie i stanowi motywację dla wszystkich, którzy nie znaleźli jeszcze swojego życiowego celu. Uświadamia również, że tak naprawdę o świecie, w którym żyjemy wiemy praktycznie niewiele i to jest powodem dlaczego ciekawość i podróż są takie ważne. Klip jest także promocją uczelni Collegium Da Vinci zachęcającej do podążania za własną ciekawością.Powyższy projekt został w całości zrealizowany w Szanghaju przy pomocy Weroniki Truszczyńskiej oraz Kasi Mecinski. Niedługo także będziemy świadkami wyprawy Krzysztofa Gonciarza do Grenlandii, gdzie twórca również planuje nakręcić ciekawe materiały.

 

Co sądzicie o najnowszym filmie Krzysztofa Gonciarza? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg