Ci YouTuberzy mają pojawić się w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami!

Ci YouTuberzy mają pojawić się w kolejnej edycji Tańca z Gwiazdami!

Dwudziesta trzecia już edycja Tańca z Gwiazdami emitowanego obecnie przez stację Polsat nadchodzi wielkimi krokami. W poprzednich mogliśmy oglądać występy twórców takich jak Littlemooonster96, Macademiangirl a także Gimpera. Jacy YouTuberzy wystąpią tym razem?


Według informacji podanych przez portal Pudelek.pl, w nadchodzącej edycji show wystąpią aż dwie osoby, które kojarzymy z internetu i prowadzą swoje kanały w serwisie YouTube. Jest to Damian Kordas, najmłodszy zwycięzca Masterchefa oraz Agent Gwiazdy na TVN, a także twórca znanego kanału kulinarnego w serwisie YouTube.Kolejną osobą, która wedle informacji ma pojawić się w TZG ma być znana influencerka i piosenkarka Magda Bereda, która w serwisie YouTube zebrała już blisko 700 tysięcy widzów, a w sieci zasłynęła m.in. viralowym coverem piosenki Despacito. W czerwcu tego roku YouTuberka przyznała, że chętnie wzięłaby udział w programie.Czekacie na nadchodzącą edycję Tańca z Gwiazdami? Będziecie kibicować reprezentantom internetu?

Źródło: Pudelek.pl

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.