Chezjusz zamknął kanał na YouTube

Chezjusz zamknął kanał na YouTube

Chezjusz poinformował o zakończeniu swojej internetowej działalności. Na jego kanale YouTube nie będą pojawiać się już żadne nowe filmy, a te dotychczas opublikowane zostały usunięte. Powodem decyzji jest przytłaczający hejt, który spadł na starszego mężczyznę w przeciągu ostatnich kilku miesięcy.


Muszę się przyznać, przez bardzo długi czas nie sprawdzałem co tam się dzieje u Chezjusza - "dziadka" grającego w Minecraft, który został odkryty przez internautów w lipcu ubiegłego roku. Szybko zdobył on wtedy popularność i z czasem zaczął pojawiać się u popularnych influencerów powiązanych z grą od firmy Mojang.

Czytając jego najnowsze oświadczenie byłem w szoku, gdy jako powód odejścia podał "hejt". Trudno mi sobie bowiem wyobrazić krytykę spadającą na Chezjusza, lecz najwyraźniej każda popularna osoba prędzej czy później doświadcza tego zjawiska. Tak czy inaczej, mężczyzna usunął wszystkie do tej pory dostępne na swoim kanale filmy. Najprawdopodobniej nie doczekamy się również nowych.

Źródło: YouTube (@Chezjusz)


Chezjusz twierdzi jednak, że granie i nagrywanie sprawia mu ogromną przyjemność. Dlatego też przygody z Minecraftem nie kończy i być może wznowi działalność na anonimowym koncie. Trudno jednak na ten moment to w stu procentach potwierdzić - najpierw "dziadek" chce trochę odpocząć i odzyskać równowagę psychiczną.

Twórca pożegnał się w charakterystyczny dla siebie sposób - spytał się widzów o "zdrówieńko". Pozostaje więc życzyć Chezjuszowi jak najwięcej tego "zdrówieńka" i trzymać kciuki za kolejne świetne przygody w grze Minecraft.

 

Oglądaliście Chezjusza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.