Dziadek grający w Minecrafta rozkręcił kanał. Ma już 150 tys. subskrypcji

Dziadek grający w Minecrafta rozkręcił kanał. Ma już 150 tys. subskrypcji

Chezjusz to 70-letni twórca internetowy, który do tej pory nagrywał Minecrafta dla zaledwie kilkudziesięciu osób. Internauci odkryli jednak jego kanał i wypromowali w zatrważającym tempie. 


Jeśli ktoś oglądał Minecrafta w okolicach 2012 roku, to zapewne kojarzy jak wyglądały typowe "zagrajmy w". YouTuber tworzył świat w trybie singleplayer bez jakichkolwiek modyfikacji i po prostu go eksplorował na swój własny sposób. Wyjątkowości dodawała sama narracja oraz surowość.

To chyba właśnie dlatego użytkownicy zainteresowali się ostatnio kanałem Chezjusza. Prowadzony jest on przez 70-letniego mężczyznę, który właśnie nagrywa swoje przygody w Minecrafcie. Tak o, po prostu - bez zbędnych cięć i efektownych akcji.Dodatkowo sam Chezjusz (nie chce by zwracano się do niego per Pan) urozmaica filmy uroczym oraz uspokajającą narracją. Jego materiały zdają się odprężać i "aż chce się je oglądać" - tak twierdzi mnóstwo internautów. Jak w ogóle doszło do odkrycia kanału 70-latka?

Źródło: YouTube


Cóż, internet to dosyć dziwne miejsce. Ktoś po prostu o nim wspomniał i kula śnieżna zaczęła się toczyć. Klipy na TikToku traktujące o twórcy szybko stały się viralowe, podobnie jak posty na Twitterze. W nieco ponad tydzień Chezjusza zasubskrybowało ponad 150 tys., a jego najpopularniejszy materiał obejrzano 250 tys. razy. 

Oczywiście rzeczywistość pokaże czy popularność YouTubera się utrzyma. Z pewnością jego materiały będą oglądane chętniej niż do tej pory i tego mu życzymy!

 

Znaliście kanał Chezjusza? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.