Chcesz się wybić? Zavloguj z Rojsonem!

Chcesz się wybić? Zavloguj z Rojsonem!

Prowadzisz kanał o ciekawej, a zarazem oryginalnej tematyce? Starasz się jak możesz, jesteś kreatywny i ciągle wymyślasz coś nowego, ale nie wiesz jak dotrzeć do większej ilości osób? Jeśli tak jest, to może spróbuj zavlogować z Rojsonem!


Raczej nikt nie ma wątpliwości, że Rojo jest YouTuberem, który słynie ze wspaniałych inicjatyw integracyjnych i uwielbia kontakt ze swoimi widzami. Postanowił on rozpocząć akcję Zavloguj z Rojsonem, która ma na celu pomoc mniejszym twórcom, którzy tworzą nietypowy content, ale nie wiedzą co zrobić by zobaczyło go więcej osób. Jest to połączenie jego wcześniejszych kilku serii czyli: INFOrojki, Rojoland - wywiad z... oraz vlogami moje uRojenia. Dlatego jeśli nie nagrywasz na YouTube gier jak tysiące innych osób, ale jesteś twórcą, który ma oryginalny pomysł i ciekawie go wykonuje, to koniecznie powinieneś obejrzeć ten materiał i skontaktować się z czołowym polskim twórcom, jakim jest Rojson!


Jak napisał Rojo w komentarzu:
Chcesz się wybić? Nie pytaj, rusz dupę, pogadajmy. Olać teorię, pora na praktykę
Co myślisz o pomyśle Roja? Zavlogujesz z Rojsonem? Napisz w komentarzu!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. YouTube ogląda od 2009 roku. Interesuje się tematyką wideo w Internecie. Przy okazji publikacji wpisów, zajmuje się grafiką komputerową.

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych

Ile rozmów dziennie prowadziliśmy? Podsumowanie Messengera w 2017 roku

Tajemnicze zmiany na kanale Boxdela. Co mogą oznaczać?

Premiera nowego iMaca Pro - cena zwala z nóg

Stało się! Gigantyczna transakcja Disney'a, która wstrząśnie rozrywką na świecie