Już dzisiaj rusza sprzedaż biletów na PGL Major Kraków!

Już dzisiaj rusza sprzedaż biletów na PGL Major Kraków!

Jeszcze niedawno byliśmy podekscytowani zapowiedzią wielkiego e-sportowego wydarzenia, które ma odbyć się w naszym kraju. Mowa tutaj oczywiście o lipcowej imprezie PGL Major Kraków, której to karty są właściwie odsłaniane niezbyt chętnie przez organizatorów.


O tym, że następny Major organizowany będzie w naszym kraju dowiedzieliśmy się dosłownie miesiąc temu. Gdy ta informacja obiegła sieć, natychmiastowo pojawiło się mnóstwo słów zachwytu i ekscytacji w związku z nadchodzącymi emocjami. Nie wiedzieliśmy jednak wtedy o szczegółach dotyczących sprzedaży biletów i ich cen.O tym, kiedy planowana jest sprzedaż biletów zostaliśmy powiadomieni pod koniec ubiegłego miesiąca. Organizator podał wtedy wieść, że spodziewać możemy się tego właśnie w kwietniu. Tak też się stało - właśnie poznaliśmy dokładne rodzaje oraz ceny biletów na PGL Major Kraków.

Pierwszą opcją biletową będzie ta kosztująca 39 złotych za cały jeden dzień imprezy. W zamian dostajemy zwykłe miejsca siedzące. Jeśli jednak zależy nam na czymś więcej, to możemy skusić się na wejściówkę premium o wartości 59 złotych za dzień wydarzenia - bilet ten gwarantuje specjalne miejsce siedzące.

Oczywiście liczba biletów jest ograniczona. Ich sprzedaż rozpocznie się już dzisiaj o godzinie 12:00. Jeśli jesteście zainteresowani, to będziecie mogli je nabyć w tym miejscu.

 

Wybieracie się na PGL Major w Krakowie? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

SA Wardęga ostro o Deynn i Majewskim. Ujawnia nowe informacje!

W Call of Duty: WWII pojawi się polski ruch oporu!

Rafatus znowu działa i szokuje na kontrowersyjnej platformie streamingowej!

Virtus.Pro odpada z ELEAGUE Major: Boston 2018!

Stuu i Malczyńscy wspólnie wystąpili w teledysku!

"Babcia na czasie" - ważny film z okazji Dnia Babci