Casey Neistat i vlog z najdroższego lotu świata!

Casey Neistat i vlog z najdroższego lotu świata!

Casey Neistat już kilka razy przedstawiał na swoim kanale ekskluzywne miejsca i kabiny w samolotach. Twórca opublikował właśnie kolejny materiał z serii, gdzie prezentuje swoistą rezydencję mieszczącą się na pokładzie A380 linii Eithad Airways.


Zapewne część z Was napotkała w sieci niezwykle popularny film Casey'ego o miejscu w samolocie za 21 tys. dolarów. Materiał jest najchętniej oglądanym projektem twórcy - do tej pory odtworzono go ponad 70 milionów razy. Nic dziwnego więc, że amerykański vloger postanowił częściej nagrywać tego typu produkcje.W 2017 roku na kanale Neistata zadebiutował podobny film prezentujący samolotowy prywatny apartament. Ten materiał także spodobał się społeczności - obejrzano go ponad 44 miliony razy. Na przestrzeni ostatnich lat u Casey'ego pojawiło się jeszcze co najmniej kilka klipów o ekskluzywnych miejscach w samolotach.Tym razem mamy do czynienia jednak z czymś jeszcze bardziej wyjątkowym - mianowicie prezentacją rezydencji na pokładzie A380 linii Eithad Airways. Materiał powstał we współpracy z Eithad, więc twórca nie podał ceny lotu. Wyszukiwarka Google okazała się w tym przypadku pomocna i z tego co udało mi się znaleźć wynika, że za lot prezentowany przez vlogera należy zapłacić około 25 tys. dolarów. Wszystko zależy oczywiście od długości i celu podróży.Za tę cenę pasażer otrzymuje prywatny salon z kanapami oraz telewizorem, sypialnię oraz łazienkę z prysznicem. Oczywiście pakiet obejmuje także pełne wyżywienie, kosmetyki oraz napoje.

Trzeba przyznać, że chyba każdy chciałby przeżyć w swoim życiu taki lot. Ekskluzywne przyjemności jednak odpowiednio kosztują.

 

Co sądzicie o "najdroższym locie świata"? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.