YouTube usuwa kanał Carrionera!

YouTube usuwa kanał Carrionera!

Kanał Carrionera nie jest kanałem o dużym zasięgu, jednak jeśli już do kogoś dociera, to zazwyczaj w wielki stylu! Ten styl niekoniecznie podoba się YouTube'owi, który usunął kanał Carrionera.


Carrioner jest jednym z bardziej kontrowersyjnych, porywczych i ekspresyjnych twórców na polskim YouTube. Jakiś czas temu na większą skalę zasłynął za sprawą dramy z DeeJayPallaside. Tym razem kłopoty spotkały Carrionera z całkowicie innej strony - YouTube usunął jego kanał za szerzenie nienawiści. Poniżej znajduje się wpis twórcy informujący o tym zdarzeniu:Już nie da się obejrzeć filmu z pierwszego kanału Carrionera, który był udostępniony w powyższym wpisie. Twórca posiłkuje się w tym celu innym portalem. Akurat w tym filmie porusza on temat islamu, czyli typowy dla siebie temat religii. Twórca słynie z wypowiadania wręcz agresywnych komentarzy na tego typu delikatne sprawy, co na YouTube spotyka się z dużą dezaprobatą. YouTube stosuje restrykcyjną politykę i stara się nie dopuszczać treści, które są obraźliwe dla którejś z religii.

Jeśli jesteście fanami Carrionera i jego niepopularnych opinii, to nic straconego, bo nie zamierza się poddać. Otworzył on już trzeci kanał, który znajdziecie tutaj. Na kanale będą pojawiać się nowe filmy, a także re-uploady starszych. Możliwości odbanowania pierwotnego konta nie ma, co oznacza, że twórca będzie trafiał do mniejszej ilości ludzi.

avatar

Piotr Siwko

Brak opisu

Telefon z rekordowo małymi ramkami już w styczniu. Wielkie obietnice Sharp!

Cyber Marian parodiuje "Plecak" Young Multiego!

Trwa charytatywny stream Ja,Paczka - zebrano już ponad 50 tysięcy złotych!

Krzysztof Gonciarz wystawi na WOŚP niezwykle wartościowy przedmiot!

Snapchat wypuszcza narzędzie do samodzielnego tworzenia animacji

Charytatywny stream Ekipy Fantasy wystartował! Do 15 zebrali ponad 10 tysięcy złotych