Canal+ Online już dostępne na platformie Player!

Canal+ Online już dostępne na platformie Player!

Player.pl to jedna z najpopularniejszych stron internetowych, gdzie możemy obejrzeć powtórki naszych ulubionych seriali. Od dziś platforma została poszerzona o nową, ciekawą ofertę, jaką jest Canal+, HBO i wiele innych kanałów. Czego jeszcze możemy się spodziewać?


Od dziś na playerze dostępnych będzie wiele nowych kanałów. Do szerokiego grona możemy zaliczyć: Canal+, Canal+1, Canal+ Film, Canal+ Seriale, Canal+ Discovery, Canal+ Family, Canal+ Sport, Canal+ Sport 2 oraz Canal+ Now. Jak widać, dzięki szerokiej ofercie widzowie będą mieli w czym wybierać i z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie. Jak się okazuje, jest to bardzo ważne, bo ostatnie badania pokazały, że przeciętny mieszkaniec Stanów Zjednoczonych w ciągu swojego życia spędza półtora roku na szukaniu czegoś do obejrzenia w telewizji.Nowa oferta poszerzona została nie tylko o stacje z Canal+, ale również te  z pakietu Start Extra. Możemy w nim wyróżnić stacje takie jak: AMC, FOX, TVN Turbo czy nsport+. Taka przyjemność wyniesie nas 80 złotych miesięcznie, a prócz telewizji na  żywo, dostajemy także szeroki asortyment Canal+ VOD.  W ramach VOD otrzymujemy dostęp do wielu popularnych filmów i seriali, a z całą ofertą można zapoznać się tutaj. Dodatkową przydatną opcją jest możliwość cofania emisji programów nawet do 7 dni, działającą podobnie do ReplayTV od UPC.

Tego typu usługi cieszą się coraz większą popularnością i kto wie, czy nie wyprą one klasycznej telewizji. Playery swoją formą upodabniają się do internetowej dystrybucji wideo i ich największą przewagą jest to, że możemy sami zdecydować o tym, kiedy i co chcemy oglądać - tak jak na YouTube.

Agniecha Szyda

W wolnym czasie lubię pograć w gry z przyjaciółmi, interesuję się podróżowaniem i sportem, zwłaszcza siatkówką.