Nowe Call Of Duty oficjalnie z akcją podczas II wojny światowej!

Nowe Call Of Duty oficjalnie z akcją podczas II wojny światowej!

Studio odpowiedzialne za nową część Call Of Duty postanowiło nie eksperymentować i wrócić do korzeni, a mianowicie do czasów, które najbardziej się z tą kultową serią kojarzą - II wojny światowej. 


Ostatnia część Call of Duty spotkała się z naprawdę srogą krytyką graczy, którzy niekoniecznie oczekiwali na futurystyczne strzelaniny w kosmosie. Studio, któremu zostało przydzielone zadanie polegające na stworzeniu nowej odsłony, doskonale zdaje sobie z tego sprawę i podjęło właśnie decyzję, że zamiast wybiegania w przyszłość warto się nieco cofnąć w czasie.

Doskonale pamiętamy jak ponad miesiąc temu internet obiegły plotki sugerujące, że nadchodząca odsłona produkcji to definitywny koniec z przyszłością. Wyciekły wtedy przeróżne grafiki sugerujące, że nowe Call Of Duty zabierze nas w czasy II wojny światowej. Nie mogliśmy do końca ufać tym pogłoskom, bo generalnie każdy mógłby zażartować sobie z takiego czegoś w celu zdenerwowania zagorzałych fanów serii. Wczoraj jednak wszystkie to informacje zostały oficjalnie potwierdzone za pomocą krótkiego posta na Twitterze.Nadchodząca gra będzie nosić prosty, lecz wymowny podtytuł - "WWII". Na ten moment oczywiście nie wiemy praktycznie nic na temat tego tytułu, lecz za kilka dnia ulegnie to diametralnej zmianie. Za cztery dni twórcy globalnie ujawnią to, co będziemy mieli okazję ogrywać prawdopodobnie jeszcze w tym roku. Pogłoski głoszą jednak, że akcja rozgrywać się będzie w Normandii. Wyciekły także pierwsze zdjęcia przedstawiające różne sceny z akcji oraz, być może, wygląd głównego bohatera. 

Co sądzicie o powrocie do korzeni serii Call of Duty? Piszcie!


Piotr Malinowski

Zapalony fan gier studia Piranha Bytes. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji.

Minecraft już wkrótce z ogromną aktualizacją!

Kultowe Neverwinter Nights powróci w odświeżonej odsłonie!

Nowe ikony rang w Counter-Strike: Global Offensive!

Zobacz co działo się na Golden Joystick Awards 2017!

Disney ogłasza zamknięcie serwerów gry Marvel Heroes!

StarCraft 2 już dostępny za darmo!