Były szef Rockstar North tworzy grę, która ma konkurować z GTA

Były szef Rockstar North tworzy grę, która ma konkurować z GTA

Leslie Benzies jest byłym szefem firmy Rockstar North, która wyprodukowała część gier z serii Grand Theft Auto. Najnowsze informacje mówią o wielkim dofinansowaniu projektu, który ma konkurować wkrótce z kultową produkcją Rockstara. 


Producent gier - Leslie, obecnie zarządza studiem "Rocket Boy". To otrzymało wielkie wsparcie finansowe w postaci 42 milionów od chińskich firm inwestycyjnych.

Pieniądze zostaną przeznaczone na rozwijanie gry "Everywhere", nad którą Benzies pracuje wraz z częścią współpracowników studia Rockstar North. Po raz pierwszy oficjalnie o grze mówiono już w 2017 roku, jednak z pewnością tak duży zastrzyk gotówki pozwoli na jej szybszą realizację.Na ten moment niestety nie wiemy za wiele o produkcji. Biorąc pod uwagę doświadczenie zespołu oraz informacje o tym, że "tytuł ma zrewolucjonizować pojęcie wolności w otwartym świecie", z pewnością jest na co czekać!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.