Były sekretarz generalny PZPN nowym prezesem Kanału Sportowego

Były sekretarz generalny PZPN nowym prezesem Kanału Sportowego

Kanał Sportowy na YouTube podzielił się dziś ważną wiadomością. Prezesem inicjatywy dziennikarzy sportowych został były sekretarz generalny PZPN - Maciej Sawicki. Zastąpił on na tym stanowisku Tomasza Smokowskiego.


Informację Kanał Sportowy podał za pośrednictwem swoich mediów społecznościowych, publikując na nich wideo przedstawiające Macieja Sawickiego. Polski piłkarz w latach 2012-2021 pełnił funkcję sekretarza generalnego PZNP, a wczoraj na tym stanowski zastąpił go Łukasz Wachowski. Maciej Sawicki zapowiedział wtedy kontynuacje działalności związanej z piłką nożną, ale na innej - związanej z internetem - płaszczyźnie.

 Rolę prezesa Kanału Sportowego Maciej Sawicki przejął po Tomaszu Smokowskim, który jest jednym ze współwłaścicieli projektu. Zmiana stanowiska nie oznacza jednak odejścia Smokowskiego z kanału YouTube, a wręcz przeciwnie. "Będzie teraz poświęcał swój talent i energię antenie i nowym projektom." - pisze na Twitterze Mateusz Borek. 

Jak zapowiadają dziennikarze, zmiany mają przynieść wiele dobrego dla projektu. Na mediach społecznościowych Kanału Sportowego czytamy o "mocnych rzeczach", które wkrótce zostaną oficjalnie zapowiedziane. Wydaje się zatem, że jest na co czekać!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.