YouTuberzy warci polecenia - ButGra

YouTuberzy warci polecenia - ButGra

Przed Wami artykuł z naszej cotygodniowej serii "YouTuberzy warci polecenia". W tym cyklu prezentujemy najciekawsze i najbardziej oryginalne kanały na YouTube, które nie przekroczyły jeszcze 150 tysięcy subskrypcji. W poprzednim wpisie omawialiśmy kanał "John Dog", który jest obowiązkową pozycją na liście subskrybowanych kanałów wszystkich właścicieli psów. Tym razem chcemy skupić się na zupełnie innej tematyce - modzie i streetwearze. Przed Wami - "ButGra".


Tego typu kanału jeszcze nie było w naszej serii, jest to głównie spowodowane tym, że na polskiej scenie YouTube jest bardzo niewiele dobrych twórców opowiadającym o tych tematach. ButGra to nie miejsce, gdzie będziecie zmuszeni podziwiać, jak dany twórca prezentuje się w drogim i niezwykle efektownym ubraniu, twórcy nie będą również zabierać Was na podróże po sklepach w poszukiwaniu okazji. Kanał jest prowadzony w bardzo konkretny sposób. Prowadzący krótko opowiadają o omawianej w danym odcinku odzieży, pokażą gdzie można ją zakupić oraz często pokażą kilka ciekawych promocji na te ubrania. To właśnie stało się główną przyczyną, dlaczego kanał się tak szybko rozwija.

ButGra został założony w styczniu 2018 roku, a teraz może pochwalić się już prawie 90 tysiącami subskrybentów. Najpopularniejszą serią na tym kanale jest cykl, w którym prowadzący biorą na celownik gwiazdy, a także YouTuberów i omawiają każdy z elementów ich ubioru, w którym się prezentują. Jest to niezwykle ciekawa seria, dzięki której możemy dowiedzieć się, jakie modele ubrań noszą nasi idole, a także dowiedzieć się nieco o ich cenie. Jeżeli zatem zainteresowała was stylówka któregoś z YouTuberów, czy innych znanych osób, zajrzyjcie na kanał ButGra, być może tam znajdziecie omówienie tego zestawu i dowiecie się, gdzie możecie go kupić. Jednak nie jest to jedyna rzecz, którą znajdziemy na wypomnianym kanale.

Najpopularniejszy film tych twórców jest prezentacją "samowiążących się butów", czyli Nike Adapt BB. Materiał zgromadził prawie 800 tysięcy wyświetleń, a także bardzo wiele pozytywnych opinii.Widzowie najbardziej doceniają w tym kanale profesjonalizm, a także doskonałą znajomość tematu prezentowaną przez prowadzących. Do każdego materiału podchodzą oni bardzo rzetelnie i widać, że poświęcają bardzo wiele czasu, np. na znalezienie konkretnych elementów ubioru gwiazd. Kanał jest zatem świetnym miejscem dla wszystkich, którzy interesują się streetwearem, czy modą, a także dla osób, które szukają inspiracji, by odświeżyć swoją kolekcję ubrań. Na kanale znajdziemy także materiały, w których prowadzący prezentują listę polecanych ubrań, np. "TOP 15 BUTÓW NA JESIEŃ 2019". Jeżeli nie możecie zdecydować się, które buty będą dla Was najlepsze lub chcecie posłuchać opinii osób, które znają się na tym temacie doskonale, koniecznie wpadnijcie na kanał ButGra.

Poza YouTubem ButGra udziela się również na Facebooku, gdzie zgromadził już prawie 10 tysięcy polubień. Tam znajdziecie informacje o najnowszych filmach, zapowiedzi kolejnych produkcji, a także ciekawe konkursy. Jeżeli chcecie zainspirować się w kwestii ubrań, koniecznie zajrzyjcie również na Instagram ButGra, gdzie znajdziecie wiele zdjęć z najciekawszymi zdobyczami prowadzących, a także wiele innych, bardzo ładnych zdjęć różnego rodzaju odzieży. Jeżeli zatem interesujecie się streetwearem, bardzo lubicie modnie się ubierać, czy interesuje Was, w czym chodzą gwiazdy, kanał But Gra jest idealnym miejscem, by tego wszystkiego się dowiedzieć. Aby nie przegapić najnowszych filmów z tego kanału, koniecznie zostawcie subskrypcję. Możecie to zrobić, klikając tutaj.

Mateusz Książek

Jestem uczniem liceum, organistą i skrzypkiem. Wolny czas zapełniam oglądaniem filmów na YouTube i muzyką.