Buntownicy Boxdela najliczniejszą grupą YouTubera w Polsce!

Buntownicy Boxdela najliczniejszą grupą YouTubera w Polsce!

To wiadomość z ostatniej chwili! Ok. godziny 23:00, oficjalna grupa Buntowników Boxdela została najliczniejszą facebookową grupą YouTubera w Polsce!


Wyprzedzona została społeczność Hajsowników Gimpera, która liczy na ten moment 216 846 osób. Grupa Buntowników jest już o ponad 100 osób większa. Nie wiemy jedynie jak długo utrzyma się ten stan. Obie grupy mogą mieć bowiem w zanadrzu kolejnych członków czekających na ich przyjęcie. Dodatkowo, Gimper od jakiegoś czasu planuje powrót serii Overwatch'a Hajsowników, który potrafi jednorazowo zachęcić tysiące widzów do dołączenia do grupy. Jakby tego było mało, Tomek poinformował ostatnio, że zostało zbanowanych już do tej pory ponad 74 tysiące Hajsowników. Jeden przycisk wystarczy bowiem do tego, aby Buntownicy Boxdela zostali wyprzedzeni na naprawdę długi okres czasu.To kolejne osiągnięcie Boxdela w ostatnich dniach. W zeszłym tygodniu pobił on rekord oglądalności polskiego streama na YouTube, a dokładnie wczoraj osiągnął próg miliona widzów na swoim kanale! Gratulacje dla Michała!


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.