BTS zagra koncert w Fortnite

BTS zagra koncert w Fortnite

Firma Epic Games nawiązała współpracę z południowokoreańskim zespołem BTS. Zagra on koncert w grze Fortnite już 26 września podczas wydarzenia Królewska Impreza.


W Fortnite mieliśmy już kilkukrotnie do czynienia z muzycznymi eventami. Na specjalnie przygotowanych scenach występowali m.in. Travis Scott czy Marshmello. Teraz przyszedł czas na kolejne tego typu wydarzenia.

Deweloperzy ogłosili właśnie Królewską Imprezę, która będzie niczym innym, jak koncertem zespołu BTS. Co jednak najciekawsze, właśnie wtedy (26 września o godzinie 2:00 czasu polskiego) odbędzie się światowa premiera wideoklipu z choreografią do hitu Dynamite.Piosenka ta znajduje się obecnie na drugim miejscu w globalnym rankingu Billboard Global 200. Sam teledysk do utworu Dynamite ustanowił również rekord pod względem liczby wyświetleń zdobytych w przeciągu 24 godzin od publikacji.Koncert zespołu BTS będzie można oglądać w Fortnite poprzez udanie się do trybu kreatywnego i odwiedzenie specjalnej mapy. Przypominamy - wydarzenie rozpocznie się 26 września o godzinie 2:00.

 

Co sądzicie o współpracy Epic Games i BTS? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.