Bracia Malczyńscy odpowiedzieli na film o upadku ich kanału

Bracia Malczyńscy odpowiedzieli na film o upadku ich kanału

W ostatnim czasie sporą popularność zdobył film "Kostki", który postanowił przedstawić upadek kanału Braci Malczyńskich. Teraz YouTuberzy nagrali odpowiedź na ten materiał i przedstawili kulisy tego, jak doszło do ogromnego spadku popularności ich kanału.


Film pt. "Jak Malczyńscy ZNISZCZYLI swój kanał" został opublikowany na YouTube 5 dni temu. Od tego momentu, obejrzało go już blisko pół miliona osób. Autor kanału, czyli Kostka, postanowił w swojej publikacji opowiedzieć o tym, jak doszło do upadku kanału, który generował dziesiątki milionów wyświetleń miesięcznie. Twórca przedstawił historię działalności Dawida i Marcina, dla których przełomowym momentem był 2019 rok. To właśnie wtedy rozpoczął się koniec wielkiej popularności Braci Malczyńskich na YouTube, którzy wkrótce postanowili niemal całkowicie skupić się na przygotowaniach do FAME MMA.Wczoraj na kanale Malczyńskich pojawiła się odpowiedź braci na materiał Kostki. W filmie twórcy zaznaczyli, że nie podjęliby się komentarza na ten temat, gdyby nie wspomniany film Kostki. W ponad 20-minutowej publikacji, Dawid i Marcin przybliżyli całą historię ze swojej strony oraz opowiedzieli jakie były ich główne problemy oraz jakie wyciągnęli z nich wnioski.Na sam koniec, nie zabrakło krótkiego podsumowania i podziękowań dla widzów. Dawid i Marcin wspomnieli także, że szykują pewne odświeżenie swojego kanału. Co uważacie o historii kanału Braci Malczyńskich oraz ich odpowiedzi? Piszcie w komentarzach!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.