BOXDEL z ważnym filmem i wyjaśnieniami dla widzów

BOXDEL z ważnym filmem i wyjaśnieniami dla widzów

BOXDEL zaangażowany jest od wielu miesięcy w kilka dużych projektów. Włodarz FAME MMA oprócz prac nad kolejnymi edycjami gali, jest m.in. współtwórcą kanału Aferki, prowadzi własną wypożyczalnię aut oraz bierze udział w kilku innych biznesowych projektach. Twórca jednak doszedł do momentu, gdzie wziął na siebie zbyt dużo pracy. O tym, a także o aktualnych problemach zdrowotnych, opowiedział więcej w najnowszym materiale. 


"To będzie bardzo smutny film…" - taki tytuł nosi nowy materiał na kanale Aferki od BOXDELA. YouTuber przyznaje w nim, że chce wprost powiedzieć co aktualnie dzieje się w jego życiu. Michał mówi o nałożeniu się wielu obowiązków związanych z pracą zawodową, które wpływają na każdy aspekt jego życia. "Straciłem m.in. swoją kobietę, która nie wytrzymała tego tempa mojego życia i podjęła racjonalną decyzję, by mnie opuścić." - mówi w filmie BOXDEL.Jutro, czyli 2 października, YouTuber miał zawalczyć na FAME MMA. Jak dowiadujemy się z filmu, pojedynek się nie odbędzie. BOXDEL w związku z przygotowaniami do walki z twórcą kanału Maksymalnie, był w słabym stanie fizycznym, który tydzień temu doprowadził go do poważnej kontuzji ręki na treningu. "Ta walka była dla mnie naprawdę ważna [...], ale nie jestem w stanie tego zrobić, bo w momencie gdy uderzę parę razy tą ręką za mocno, to mogę spowodować straty zdrowotne, które mogą mnie kosztować długą rehabilitacją.".

Ostatecznie dowiadujemy się, że na jakiś czas możemy spodziewać się pewnej przerwy w niektórych obszarach działalności, w których dotychczasowo działał twórca. Wiemy jednak, że projekt "Aferki" będzie nadal kontynuowany zgodnie z planem. W komentarzach widzowie okazali wielkie wsparcie dla BOXDELA życząc mu przy tym powrotu do zdrowia.

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.