Tak Boxdel pomógł chorej Vanessie!

Tak Boxdel pomógł chorej Vanessie!

Boxdel znany jest z mniej lub bardziej kontrowersyjnych poczynań i nie każdy zgadza się z tym, co robi. Jednak w tym przypadku nie można mu zarzucić nic złego, a wręcz przeciwnie - wykazał się on wielkim gestem, który jest godny podziwu.


Boxdel bardzo zaangażował się w pomoc chorej Vanessie, dla której na swoich streamach zbierał pieniądze, aby pomóc jej w leczeniu glejaka i dać nadzieję na lepsze życie. Jednym z największych donejtów od jego widzów był ten wysokości 5 tysięcy złotych, a łącznie Boxdelowi udało się zebrać blisko 40 tysięcy złotych dla małej potrzebującej.

Przedwczoraj na kanale Michała odbyła się krótka transmisja na żywo, która była prowadzona tuż po przekazaniu pieniędzy dla mamy Vanessy. Widać, że Boxdelem targają jeszcze silne, pozytywne emocje po doprowadzeniu akcji do końca. Twórca obiecuje, że chociaż przekazał pieniądze, to nie przestanie on wspierać potrzebującej i ciągle będzie zbierał dla niej pieniądze. Bardzo dziękuje on swoim widzom, którzy zaangażowali się w akcję i pokazali, że zawsze warto walczyć i mieć, a może przede wszystkim dawać nadzieję.Oto zdjęcie Boxdela i Vanessy, którą twórca wspiera:❤️ dla Vanessy! Pieniążki przekazane i dalej będę ja wspierać!


Post udostępniony przez BOXDEL (@boxdel)


Tego typu akcje bardzo nas radują, bo nie tylko pokazują, że na YouTube jest miejsce dla szczerych i szlachetnych gestów, ale przede wszystkim świadczą o tym, że ludzie mają ogromne serca i nie pozostają obojętni na ludzkie nieszczęście.

avatar

Grzegorz Majchrzak

Moją pasją jest pisanie, dlatego studiuję filologię polską. Dzięki niej realizuję różne pasje: muzyczne, sportowe, książkowe oraz filmowe. Poprzez pisanie poznaję także świat w kulturalny sposób.