Boxdel pomógł niepełnosprawnemu streamerowi!

Boxdel pomógł niepełnosprawnemu streamerowi!

Boxdel w zwyczaju ma wieczorami prowadzić naprawdę ciekawe transmisje na żywo, podczas których ogląda ze swoimi widzami różne filmy, seriale, czy też prowadzi luźne rozmowy. Nie brakuje także pomagania innym, znacznie mniejszym twórcom. Dzisiaj natomiast nastąpiła niecodzienna sytuacja - Michał wyłączył swój stream na rzecz innego!


Podczas dzisiejszej transmisji Michał postanowił wspomóc mniejszych twórców, którzy także w tym momencie streamowali. Prosił swoich widzów, aby weszli na dany stream w momencie, kiedy Boxdelowi wyda się na tyle ciekawy, aby nieco go rozpromować. YouTuber przelewał także każdemu z nich symboliczną kwotę z krótkimi pozdrowieniami. Jednak jedna osoba wywarła na twórcy niecodzienne wrażenie. Użytkownik Życie na Wózku to jednoręki streamer, który pomimo tego nie poddaje się i dzielnie spełnia swoje marzenia. Idąc za prośbą Boxdela - warto wejść na jego transmisję, zostawić symboliczny komentarz i subskrypcję oraz chwilę pooglądać. Dobijmy razem 10 tysięcy oglądających!

 

LINK DO TRANSMISJI NA ŻYWO UŻYTKOWNIKA ŻYCIE NA WÓZKU


Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.