Boxdel nachodzony przez swoich widzów

Boxdel nachodzony przez swoich widzów

Większość twórców internetowych bardzo ceni sobie prywatność. Doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że gdyby do publicznej wiadomości wyciekło chociażby ich miejsce zamieszkanie to co chwilę pod oknami staliby widzowie chcący zobaczyć ulubionego twórcę, a do drzwi bez przerwy rozlegałby się dźwięk dzwonka. Takiej sytuacji doznaje od pewnego czasu niestety Boxdel, a sytuacja staje się coraz bardziej nieciekawa.


Nie tylko na zagranicznej scenie YouTube występują akcje, gdzie dany twórca nawet we własnym domu nie może czuć się komfortowo, bo do jego drzwi ciągle dobijają się uciążliwi widzowie. W Polsce również występują takie sytuacje - o jednej z nich (związanej z vlogerem Szafą) nawet pisaliśmy i artykuł na ten temat możecie przeczytać w tym miejscu.

Na dzisiejszym streamie Boxdela jednak byliśmy świadkami opowiedzenia przez niego o wydarzeniach, jakie w ostatnich dniach uniemożliwiają mu normalne funkcjonowanie. Mianowicie jeden z jego widzów mieszkający w tym samym mieście co on odkrył miejsce zamieszkania Michała i postanowił podzielić się tą informacją z innymi. Tak oto od jakiegoś czasu pod blokiem Boxdela gromadzą się grupy fanów, którzy oprócz wołania YouTubera świecą mu latarkami po oknach (to zdarzenie zostało przez niego uwiecznione). Ponadto Michał musiał ściszyć dźwięk domofonu, ponieważ nieustannie ktoś próbował się do niego dodzwonić. Ostatnio także Rafonix przez przypadek pokazał na swojej transmisji na żywo numer do Boxdela, co poskutkowało tym, że ten niedługo będzie musiał zmienić numer. Jeśli sytuacja z zakłócaniem jego prywatności nie ulegnie poprawie, to zapowiedział, że będzie zmuszony się przeprowadzić. Nie chce bowiem narażać siebie oraz swojej dziewczyny na niepotrzebny stres. Aktualnie boi się opuszczać mieszkanie, bo tak naprawdę nie wiadomo, co może przyjść do głowy ludziom, którzy próbują się do niego dostać. Jeśli nie mieliście okazji oglądać fragmentu streamu, jaki Michał prowadził to użytkownik WallThis wyciął go i wrzucił na swój kanał. Serdecznie zapraszamy do zapoznania się dokładnie z akcją, a Boxdelowi życzymy tego, aby koniec końców nie musiał podejmować radykalnych kroków przez dziwne zachowania swoich widzów:

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.