Transmisja z lasu i policja - tak Boxdel pobił rekord oglądalności streama na polskim YouTube!

Transmisja z lasu i policja - tak Boxdel pobił rekord oglądalności streama na polskim YouTube!

Jakiś czas temu informowaliśmy Was o pobitym rekordzie oglądalności polskiego streama wśród YouTuberów. Rekord należał w tamtym momencie do Mandzia, lecz nie nacieszył się on nim zbyt długo. Poprzeczkę o szczebel wyżej po raz kolejny postanowił zawiesić Boxdel.


KLIKNIJ TUTAJ ABY DOŁĄCZYĆ DO NASZEJ GRUPY NA FACEBOOKU! TUTAJ ZGŁASZAJ NAJWAŻNIEJSZE NEWSY! #APYALERT


Michał o innowacyjnych streamach poinformował na wczorajszej transmisji. Dziś postanowił zrealizować pierwszy z nich i z telefonu nadawał "noc w lesie" oraz "zwiedzanie bunkrów"! Na ten niecodzienny stream szybko zawitały tysiące osób. Pod sam jego koniec, Boxdel wraz z ekipą został rzekomo zatrzymany przez policję. Czy była to prawda? To możemy poddać wątpliwości, ale jedno jest pewne - to dzięki temu został pobity kolejny rekord oglądalności polskiego streama na polskim YouTube! Transmisje w jednym momencie oglądało ponad 37 600 osób!To na pewno nie koniec przygód Michała nadawanych na żywo z zewnątrz. YouTuber zapowiedział, że już wkrótce wybierze się do kolejnych opuszczonych miejsc, które mają być jeszcze bardziej przerażające. Czy to właśnie wtedy zostanie pobity kolejny rekord?

Zatrzymanie przez policję na dzisiejszym streamie:Transmisja odbyła się natomiast pod tym linkiem:


Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.