Boxdel deklaruje wbicie miliona do końca wakacji. Czy to możliwe?

Boxdel deklaruje wbicie miliona do końca wakacji. Czy to możliwe?

Dzisiaj pisaliśmy już o początkach Cezarego Pazury na YouTube. W swoim najnowszym materiale aktor zadzwonił do Boxdela i zaoferował mu rolę w serialu „13 posterunek” .  Plany zdjęciowe miały być zaplanowane na lipiec/sierpień co nie do końca pasowało YouTuberowi. Dlaczego? Jak powiedział, do końca wakacji zamierza wbić milion subskrypcji. Sprawdzamy co musi się stać, aby tak było!


W dniu dzisiejszym (23.06) Michał na swoim kanale ma 644 tysiące widzów, co plasuje go na 37 pozycji w rankingu polskich YouTuberów. Koniec wakacji będzie za 9 tygodni i 6 dni, czyli za 69 dni. Jaki przyrost musi mieć twórca aby zdobyć brakujące 356 tysięcy subskrypcji?


356 tysiące podzielone przez 69 dni daje nam wynik 5159 nowych widzów dziennie, co pomnożone przez 7 równe jest 35 116 nowych subskrypcji tygodniowo. Możliwe? Naszym zdaniem jak najbardziej. YouTuber już nieraz udowodnił że osiągnięcie takich przyrostów jest możliwe, notując na przełomie kwietnia sumy 45 tysięcy nowych fanów tygodniowo.


Myślicie, że Boxdel da radę wbić milion subów do końca wakacji? Piszcie w komentarzach!


Wojtek Andree

Współzałożyciel portalu APYnews.pl. Zainteresowany tematyką produkcji video jak i podróżowania. Z YouTube żyje razem już prawie ósmy rok.

Historia pewnego YouTubera - pożegnanie

Serafin wraca na YouTube i już wywołuje kontrowersje!

Facebook uniemożliwi usuwanie starych postów? Odpowiadamy!

Projekt Session - następca popularnego Skate?

Multi prezentuje "Nowy Sezon"!

Belgia uznała lootboxy w grach za hazard!