Boxdel opowiada o pracy u jednego z najbogatszych Polaków!

Boxdel opowiada o pracy u jednego z najbogatszych Polaków!

Od jakiegoś czasu na kanale Boxdela dało się zauważyć nieco mniejszą aktywność niż wcześniej. Wielu zastanawiało się co może być tego główną przyczyną. Sprawa wyjaśniła się na jednym z jego streamów, gdzie Michał przedstawił swoje obecne miejsce pracy i opowiedział m.in. co robi i z kim współpracuje.


Od prawie pół roku Boxdel współpracuje z firmą Codewise w Krakowie zajmującą się szeroko rozumianym marketingiem, także, a może przede wszystkim, tym internetowym. Produkuje tam m.in. wideo na nowo powstały kanał firmy na YouTube. Właścicielem Codewise jest Robert Gryn - najmłodszy milioner w Polsce, który samodzielnie dorobił się swojej marki i ogromnych pieniędzy. Na kanale z shotami użytkownika Seb4 znajduje się fragment streama, podczas którego Michał krok po kroku omawia współtworzony przez siebie film omawiający tę jak wielu twierdzi najfajniejszą firmą w Polsce. Tłumaczy kim są poszczególni pracownicy firmy, pokazuje jej kolejne działy i ogólnie przedstawia różne smaczki związane z jego miejscem pracy.Jak na materiał tego typu, film został całkiem ciepło przyjęty na YouTube i w krótkim czasie wbił ponad 10 tysięcy wyświetleń przy niespełna 5 tysiącach subskrybentów, a wiele zapowiada, że w przyszłości będzie jedynie lepiej.Oczywiście Boxdelowi życzymy powodzenia we wszystkich jego projektach. Dobrze słyszeć, że kolejnemu twórcy dzięki YouTube udało się znaleźć naprawdę ciekawe miejsce do pracy i rozwoju. Trzymamy kciuki!

Piotr Gołaś

Absolwent administracji, fan Królewskich, miłośnik uniwersum Tolkiena, Gwiezdnych Wojen, Marvela, muzyki z lat '80 oraz gier - szczególnie tych z klasycznego NES-a. W wolnym czasie lubi napisać tekst z dowolnej dziedziny szeroko rozumianej popkultury.