Borkoś pokazał nowy ambulans i wkrótce wraca z regularnymi publikacjami

Borkoś pokazał nowy ambulans i wkrótce wraca z regularnymi publikacjami

Borkoś poinformował o zakupie nowego samochodu, który posłuży jako Ambulans Szybkiego Reagowania. Wolontariusz będzie patrolował ulice Warszawy oraz powróci do regularnego nagrywania filmów.


Sporo czasu minęło już od niezwykle groźnego wypadku Marcina Borkowskiego. Twórca odzyskał siły i wszystko wskazuje na to, że nie zamierza rezygnować ze swojego powołania - czyli ratowania ludzkiego życia. Właśnie ogłosił on projekt realizowany z ramienia Stołecznego Wodnego Ochotniczego Pogotowia Ratunkowego (WOPR).

Mowa tu o zakupie samochodu Nissan X Trail, który został odpowiednio przeprojektowany tak, by mógł pełnić rolę Ambulansu Szybkiego Reagowania (ASR). Zmieniono jego kolor, opatrzono go wieloma światłami, odblaskami oraz sygnałami dźwiękowymi. Dzięki temu Borkoś będzie mógł jeszcze skuteczniej nieść pomoc i być wsparciem dla warszawskiego pogotowia.Sam pojazd ma pełnić rolę pomocniczą, więc nie należy go rzecz jasna traktować jako pełnoprawnego ambulansu. Twórca nie będzie przewoził poszkodowanych do szpitala ani przenosił na noszach. Marcin - po wezwaniu go na miejsce - udzieli potrzebującym niezbędnej pomocy oraz zaczeka na odpowiednie służby, które zajmą się resztą.

SUV wyposażony został ponadto we wiele uchwytów na kamery, co pozwoli na rejestrowanie każdego zdarzenia. Tutaj dochodzimy do kolejnej obietnicy Borkosia, czyli powrotu regularnej publikacji nowych materiałów. Te mają pojawiać się o wiele częściej i być jeszcze lepszej jakości. Czekamy!

 

Czekaliście na powrót Borkosia? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.