Wiemy, jak wyglądać będzie bootcamp Virtus.pro!

Wiemy, jak wyglądać będzie bootcamp Virtus.pro!

O tym projekcie dowiedzieliśmy się kilka dni przed Intel Extreme Masters w Katowicach i od tego czasu wszyscy czekaliśmy na więcej informacji. Chodzi oczywiście o miejsce, w którym trenować będą Virtusi! Ich "gaming house" naprawdę robi wrażenie. Bootcamp Virtusów ma już za jakiś czas rozpocząć się w nowo powstałej hali Yota Arena, która mieści się w Rosji, a dokładniej w Moskwie. Całkowita powierzchnia areny to aż 5000m², gdzie znajdzie się aż 90 stanowisk komputerowych. Pierwsze wizualizacje tego miejsca zobaczyliśmy w lutym po spektakularnym zwycięstwie Virtus.pro na turnieju DreamHack w Las Vegas, skąd wrócili z nagrodą w wysokości 200 tysięcy dolarów. Wstępny projekt "gaming house'u" znajdziecie w naszym poprzednim artykule.Teraz znamy już jednak dokładne plany dotyczące całej areny. W hali znajdziemy między innymi restauracje, siłownie, ogólnodostępne stanowiska do grania, sklepy z gadżetami oraz pomieszczenia specjalnie dla graczy. Genialnie prezentuje się także scena, gdzie wystąpią najlepsze e-sportowe drużyny. Pozostaje nam tylko czekać na pierwszą relacje zawodników z tego miejsca!

Nie znamy na chwilę obecną oficjalnego terminu, w którym polska ekipa uda się do Moskwy, ale zawodnicy na pewno ruszą na trening jeszcze przed turniejem ESL One Cologne 2017, który odbędzie się w lipcu.

Chciecie dowiedzieć się gdzie trenują inne drużyny e-sportowe? Koniecznie sprawdźcie nasz artykuł, w którym zobaczycie jak wyglądają ich "gamingowe domy"!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.

Kim jest najbogatszy YouTuber według magazynu Forbes?

Mandzio wyjaśnia przyczynę swojej nieobecności

Forbes przedstawia TOP 10 najbogatszych YouTuberów!

Steam przestaje honorować płatności BitCoinem

Sprawdź swoje statystyki Spotify z 2017 roku!

Pomysły na świąteczne prezenty ze sklepów YouTuberów!