Wiemy, jak wyglądać będzie bootcamp Virtus.pro!

Wiemy, jak wyglądać będzie bootcamp Virtus.pro!

O tym projekcie dowiedzieliśmy się kilka dni przed Intel Extreme Masters w Katowicach i od tego czasu wszyscy czekaliśmy na więcej informacji. Chodzi oczywiście o miejsce, w którym trenować będą Virtusi! Ich "gaming house" naprawdę robi wrażenie. Bootcamp Virtusów ma już za jakiś czas rozpocząć się w nowo powstałej hali Yota Arena, która mieści się w Rosji, a dokładniej w Moskwie. Całkowita powierzchnia areny to aż 5000m², gdzie znajdzie się aż 90 stanowisk komputerowych. Pierwsze wizualizacje tego miejsca zobaczyliśmy w lutym po spektakularnym zwycięstwie Virtus.pro na turnieju DreamHack w Las Vegas, skąd wrócili z nagrodą w wysokości 200 tysięcy dolarów. Wstępny projekt "gaming house'u" znajdziecie w naszym poprzednim artykule.Teraz znamy już jednak dokładne plany dotyczące całej areny. W hali znajdziemy między innymi restauracje, siłownie, ogólnodostępne stanowiska do grania, sklepy z gadżetami oraz pomieszczenia specjalnie dla graczy. Genialnie prezentuje się także scena, gdzie wystąpią najlepsze e-sportowe drużyny. Pozostaje nam tylko czekać na pierwszą relacje zawodników z tego miejsca!

Nie znamy na chwilę obecną oficjalnego terminu, w którym polska ekipa uda się do Moskwy, ale zawodnicy na pewno ruszą na trening jeszcze przed turniejem ESL One Cologne 2017, który odbędzie się w lipcu.

Chciecie dowiedzieć się gdzie trenują inne drużyny e-sportowe? Koniecznie sprawdźcie nasz artykuł, w którym zobaczycie jak wyglądają ich "gamingowe domy"!


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.