Bohater youtubowego viralu zdobywa popularność na TikToku

Bohater youtubowego viralu zdobywa popularność na TikToku

Bohater kultowego filmu "Czego sobie życzyć w nowym roku." pojawił się na TikToku. Tym razem jednak przestrzega przed piciem alkoholu zamiast do niego zachęcać.


Polska scena YouTube wręcz roi się od filmików, które z czasem stały się wręcz kultowe. Regularnie są one przypominane internautom przez algorytm platformy i pojawiają się na stronie głównej. Chyba najbardziej popularnym przykładem tego zjawiska jest Paweł Jumper - niezwykle znany film otrzymał drugie życie w 2020 roku.

Zapewne wiele osób kojarzy materiał ukazujący mężczyznę składającego życzenia sylwestrowe na rok 1997. Filmik stał się rozpoznawalny głównie dzięki nietypowym słowom, które zostały tam wypowiedziane - Pan Krzysztof bowiem chciał, by następny rok był taki sam jak 1996, kiedy to spożywał sporo alkoholu.Jak się okazuje, bohater kultowego nagrania właśnie powrócił, ale na TikToku. Spotkał się z nim twórca prowadzący kanał @alkoholik_z_tiktoka, który to poprosił Pana Krzysztofa o skierowanie kilku słów do widzów. Okazuje się, że mężczyzna żałuje tego, co powiedział na znanym filmie. Alkohol zniszczył mu bowiem niedługo potem życie i spowodował odejście najważniejszych osób w jego życiu.Na krótkim klipie bohater viralu składa ponowne życzenia, lecz tym razem odradza picia alkoholu oraz przestrzega przed jego skutkami. Całość możecie zobaczyć poniżej.

 

Pamiętacie kultowe życzenia sylwestrowe? Dajcie znać w komentarzach!


avatar

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.