BNT wystąpił w

BNT wystąpił w "Ninja Warrior Polska"

Wczoraj swoją premierę miał 1. odcinek nowego sezonu "Ninja Warrior Polska". Uczestnikiem show był twórca popularnego kanału "BNT" na YouTube - Marcin Banot.


Program rozpoczął się 31 sierpnia o godzinie 20:05 w Polsacie. Show polega na pokonywaniu przez uczestników wymagającego wielkiej sprawności fizycznej toru. Nagrodą finałową jest 150 tysięcy złotych, jednak to wymaga przejścia kolejnych etapów w jak najlepszym czasie. W programie walczy 32 śmiałków, 10 najlepszych awansuje do półfinału, a tylko 4 gwarantuje sobie udział w wielkim finale. W najnowszym odcinku w programie wystąpił Marcin Banot, czyli twórca kanału BNT, który jakiś czas temu opublikował w serwisie wideo ze wspinaczki na budynek wydawcy Ninja Warrior - Polsatu. Materiał został do tej pory obejrzany ponad pół miliona razy.
Wraz z wczorajszym udziałem BNT, na oficjalnym profilu Polsatu na YouTube pojawiło się wideo przedstawiające Marcina pokonującego tor.
Ostatecznie Marcin dostał się do półfinału, w którym jako 6 zawodnik ukończył tor z czasem 1:10:40. Zdobyte miejsce okazało się zatem końcem marzeń Banota o finale. Mimo wszystko gratulujemy awansu do półfinału i przejściu toru bez większych komplikacji!

Kuba Chudziak

Współzałożyciel portalu APYnews. Zainteresowany tematyką wideo w internecie oraz influencer marketingiem od blisko 10 lat.