Blowek testuje Nosulus Rift!

Blowek testuje Nosulus Rift!

Innowacja w dziedzinie technologii gameingowej Nosulus Rift – urządzenie, które wynosi wirtualną rzeczywistość na kolejny poziom, pozwalając graczom autentycznie poczuć zapachy bąków podczas zabawy w South Park: The Fractured But Whole.


Karol Gązwa jako trzeci YouTuber na świecie, miał okazję przetestować Nosulus Rift na własnym nosie! Wcześniej na swoim kanale zrobił to jedynie PewDiePie oraz SQUEEZIE. Wszystko udało się dzięki uprzejmości firmy Ubisoft, która udostępniła Blowkowi urządzenie do testów. Początkowo nowinka technologiczna miała być tylko śmiesznym pomysłem na prima aprilis, ale jednak postanowiono tę ideę wcielić w życie. W South Park: The Fractured But Whole będzie można powąchać jak pierdzi nasz główny bohater. Bąki odgrywają dużą rolę w nadchodzącej produkcji, ponieważ pojawia się nawet umiejętność wspinania się po ścianach wykorzystując nic innego jak właśnie pierdy, a dzięki Nosulusowi możliwe stało się osiągnięcie niespotykanego dotąd poziomu wczucia się w grę.

 

Od razu rzuca nam się na myśl to, że urządzenie parodiuje zestaw do wirtualnej rzeczywistości Oculus Rift. Ubisoft wyjaśnia, że skorzystamy z niego jedynie podczas imprez okołogrowych i nie będzie sprzedawane szerszej publiczności. Jednak jeśli fani okażą dostateczne zainteresowanie projektem, to być może stanie się coś podobnego, jak w przypadku Symulatora kozy.

 

Blow śmiało rzuca zadanie dla swoich widzów jeden like to jeden pierd, ale to tylko do czasu aż poczuł co tak naprawdę zaproponował. Szybko zmienił zdanie po sprawdzeniu jak dokładnie działa Nosulus i jakie „wspaniałe” zapachy udostępnia graczowi.

Jeśli chcecie zobaczyć reakcję Karola na działanie tego innowacyjnego urządzenia pozwalającego nam poczuć jakbyśmy byli w grze to zerknijcie do materiału:Sam pomysł Nosulusa jest dość intrygujący i mógłby znaleźć zastosowania w wielu dziedzinach czy wielu innych grach. Możliwość poczucia zapachów otaczającego nas świata gry, perfumów, kuchennych pyszności jest całkiem kuszący.

A co wy myślicie o Nosulusie? Chcielibyście sprawdzić jego działanie we własnym domu? Piszcie.


Redakcja

Redakcja portalu APYnews.pl