Trwa charytatywny stream Blowka!

Trwa charytatywny stream Blowka!

Niedawno byliśmy świadkami przekroczenia przez Blowka progu trzech milionów subskrypcji. Z tej też okazji twórca przygotował kilka naprawdę interesujących niespodzianek. Jedna z nich właśnie trwa i organizowana jest w naprawdę słusznym celu.
Jakiś czas temu na swoim kanale Karol zamieścił film, w którym dziękuję swoim widzom za to, że pomogli mu w osiągnięciu tak wspaniałego celu. Zapowiedział on wtedy także specjalną transmisję na żywo, gdzie będzie można także komuś pomóc.Na organizację tej transmisji czekaliśmy ponad miesiąc, lecz twórca w końcu zdecydował się zabrać za ten projekt. Niestety zamiast 24 godzinnej sesji postawił na pół doby krótsze przedsięwzięcie. Najważniejsze są jednak cele, na jakie przeznaczone zostaną zebrane podczas trwającej właśnie transmisji na żywo pieniądze. Jeden z nich został już spełniony - widzowie Karola przelali około 15 tysięcy złotych na chorą Hanię. Tymczasem trwa jeszcze zbiórka na równie pokrzywdzoną przez los Vanessę - tutaj sprawa jest nieco poważniejsza, gdyż potrzeba aż 17 tysięcy złotych.Życzymy powodzenia i trzymamy kciuki, aby kwota ta została zebrana!

Piotr Malinowski

Student dziennikarstwa, zapalony fan gier studia Piranha Bytes. W wolnym czasie zajmuje się tworzeniem projektów na YouTube, nauką języków oraz rozwijaniem swojej pisarskiej pasji. Dla „APYnews.pl” pisze od marca 2016 r.