Blowek ogłosił przerwę od nagrywania

Blowek ogłosił przerwę od nagrywania

Niestety tym razem nie jest to żaden żart z okazji wczorajszego święta Prima Aprilis. Znany nam dobrze Blowek dzisiaj poinformował swoich widzów, że przez najbliższy czas na jego kanale nie będą pojawiały się żadne materiały. Ile trwać będzie przerwa Karola?


Blow to jeden z największych polskich YouTuberów, a jego kanał subskrybuje ponad 2,6 miliona osób. Swoją działalność na YouTube Karol rozpoczął już w 2012 roku, kiedy podobnie jak większość najpopularniejszych gamerów-nagrywał filmy związane z Minecraftem.

YouTuber postanowił teraz na chwilę odpocząć. Sam dokładnie nie wie, ile czasu zajmie mu jego przerwa, jednak Karol obiecał, że postara się jak najszybciej wrócić. Twórca przyznał również, że w ostatnim czasie YouTube był dla niego jedynym powodem do wstania z łóżka i dalszego działania. Główne przyczyny, które skłoniły go do odpoczynku od nagrywania, Blowek woli zatrzymać dla siebie, lecz wyznał on także, że potrzebuje chwili na ponowne poukładanie swojego życia i naładowanie baterii na powrót z nowymi pomysłami. Mamy nadzieję, że już niedługo ponownie będziemy mieli okazję zobaczyć materiały Karola!


W komentarzach pod filmem wielokrotnie pojawiło się pytanie o szczegóły tej decyzji. Oczywiście Karol nie zostawił nikogo bez odpowiedzi i wyjaśnił, że o wszystkim powiedział ze względu na szacunek do swoich widzów.


avatar

Marysia Sicinska

W redakcji APYnews od listopada 2016 roku. Uwielbia grać w gry komputerowe oraz oglądać jak robią to inni. Interesuje się również muzyką.